jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۲۲۱۳۵   ۱۵ فروردين ۱۳۸۲  |  ۲۲:۱۱

فردی که قصد داشت چکهای مسافرتی مسروقه را در اختیار یک فروشنده قرار دهد، دستگیر و مشخص شد وی دو سال پیش یک بانک را مورد دستبرد مسلحانه قرار داده

است .
به گزارش خبرنگار ما، صاحب یک مغازه در خیابان جمهوری پس از مشاهده یک مشتری که قصد خرید دوربین فیلمبرداری داشت ، به یاد آورد این مشتری همان فردی است که در سال گذشته نیز با در اختیار قرار دادن 4فقره چک مسافرتی مسروقه ، مبادرت به خرید از وی کرده است . با تماس تلفنی فروشنده با مرکز فوریت های پلیسی 110، ماموران کلانتری 129 با عزیمت به محل این فرد را که هویت وی بهمن - ع است را دستگیر و در بازرسی از وی 6فقره چکهای مسروقه کشف و ضبط کردند.
اعتراف به سرقت
متهم با انتقال به واحد تجسس کلانتری اعتراف کرد 2سال پیش با همدستی یکی از دوستانش در حالی که هرکدام یک قبضه اسلحه کمری قلابی به همراه داشتند و نقاب به صورت زده بودند، وارد یکی از شعبه های بانک شده و 339فقره چک مسافرتی را سرقت کرده اند. متهم در ادامه گفت : در این 2سال با تغییر قیافه در شهرهای مختلف چکهای مسروقه بانک را خرج کرده است . گزارش حاکی است با اعتراف متهم ، دیگر همدست وی نیز دستگیر و پرونده برای پیگیری به شعبه یک پلیس آگاهی ارجاع شد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر