jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۱۸۸۰۶۰   ۲۴ تير ۱۳۸۷  |  ۰۹:۵۰

حجت‌الاسلام سید رمضان موسوی‌مقدم، معاون مجلس و امور استان‌های سازمان در نشستی با رئیس و مدیران مرکز صبا از تلاش‌های انجام شده در این مرکز برای تولید انیمیشن قدردانی کرد.

در این دیدار، معاون مجلس و امور استان‌های سازمان صدا و سیما اظهار امیدواری کرد با ادامه همین روند تولید تا 2 سال دیگر از خرید محصولات انیمیشن دنیا بی‌نیاز شویم و در این زمینه نیز به خودکفایی برسیم.

در این دیدار وی با پیشنهاد برگزاری یک جشنواره بین‌المللی انیمیشن با کمک معاونت مجلس و امور استان‌ها به مرکز صبا، خواستار همکاری بیشتر مرکز صبا برای بسترسازی تولید انیمیشن با حمایت این مرکز برای آموزش نرم‌افزاری، سخت‌افزاری و نویسندگی فیلمنامه انیمیشن شد.

موسوی‌مقدم با اشاره به صنعت تولید انیمیشن، خواستار سرمایه‌گذاری مناسب در این بخش شد و انیمیشن را محمل خوبی برای انتقال مفاهیم به کودکان و نوجوانان دانست و از مرکز صبا خواست با حمایت بیشتر از مراکز استان‌ها آنها را در جهت ساخت مجموعه‌هایی با موضوعات قومی، محلی و بومی استان‌ها یاری کند.

در این دیدار، مقصود نعیمی‌ذاکر، رئیس مرکز صبا نیز با ارائه گزارشی از تولیدات 2 سال اخیر با زمان 450 ساعت و ارسال این مدت انیمیشن‌های تولیدی داخل به شبکه‌های سراسری و استانی سخن گفت. نعیمی‌ذاکر از برگزاری جشنواره بین‌المللی با حمایت معاونت مجلس و امور استان‌ها گفت، آماده همه‌گونه حمایت سخت‌افزاری و نرم‌افزاری مراکز استان‌ها در جهت تولیدات با کیفیت مناسب هستیم.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

در برنامه تحولی قوه‌ قضاییه، رسیدگی به امور خانواده زندانیان به عنوان یک اولویت مورد توجه متولیان است و این مهم موجب شده سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور، یکی از مأموریت‌های محوری خود را به مساله رسیدگی به امور خانواده زندانیان اختصاص دهد و در این مسیر برنامه و امکاناتی را در دستور کار دارد.

دستمان پر است

دستمان پر است

با توجه به بازدیدی که چند روز گذشته از سوی کمیسیون امنیت ملی و انرژی مجلس از مراکز هسته‌ای کشورمان صورت گرفت باید به این نکته مهم اشاره کنم که اگر اسرائیل یا آمریکا دست به ترور و به شهادت رساندن دانشمندان هسته‌ ای کشورمان می‌زنند، به این معنی است که به دانش هسته‌ای آن هم به شکل تمام و کمال آن دست یافته‌ایم و همین موضوع یعنی منابع انسانی و دانشمندان هسته‌ای کشورمان برگ برنده جمهوری اسلامی هستند.

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

پس از وقوع حادثه روز یکشنبه ۲۲فروردین در تاسیسات‌ هسته‌ ای نطنز و در شرایطی که افکار عمومی در انتظار اتخاذ موضعگیری محکم و قاطع مسؤولان بود، مشاور رئیس‌جمهور در اظهارنظری در فضای مجازی نوشت: «آیا باید پاسخ قطع برق در نطنز را با قطع مذاکرات در وین داد؟»

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر