jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۱۸۶۳۷۰   ۱۶ تير ۱۳۸۷  |  ۲۰:۰۱

ونوس و سره نا ویلیامز، خواهران تنیسور آمریکایی شنبه شب 5 ژوییه در فینال دوبل بانوان گرند اسلم ویمبلدون تیم دونفری رقیب خودرا شکست داده و فاتح این رده از گرنداسلم تنیس ویمبلدون شدند.

در عین حال، ونوس ویلیامز روز شنبه در مرحله فینال انفرادی بانوان ویمبلدون در دوئلی خانوادگی سره نا ، خواهر کوچکترش را در 2 ست پیاپی و با نتایج  5-7 و 4-6 شکست داده بود و برای پنجمین بار فاتح این گرند اسلم شد.

به گزارش خبرگزاری آسوشیتدپرس، ونوس و سره نا ویلیامز، خواهران تنیسور آمریکایی در فینال دوبل بانوان گرند اسلم ویمبلدون تیم دونفری لیزا ریموند ، تنیسور آمریکایی و سامانتا استوسور ، تنیسور استرالیایی را در 2 ست پیاپی و با نتایج 2-6 و 2-6 مغلوب کردند تا این دوره گرنداسلم ویمبلدون را با دست پر ترک کنند.

 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر