jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۱۵۵۸۴۵ ۲۱ آذر ۱۳۸۶  |  ۰۳:۱۸

هماکنون در یکی از استودیوهای تهران صدای مهدی امینیخواه روی سیدی قرار میگیرد تا برای تدوین نهایی سریال «بیا تا برویم» مورد استفاده قرار گیرد.


«بیا تا برویم» در سیمای مرکز فارس آماده میشود. این سریال حال و هوایی عرفانی دارد و میکوشد قصه آدمهایی را روایت کند که ناخودآگاه به سفری عاشقانه میروند که برای هر کدام از آنها جذاب و تجربه نشده است. فیلمنامه این اثر براساس قصهای از بابک لطیفی و توسط عباس اکرمی نوشته شده است. این سریال را حمید اکرمی کارگردانی کرده است.
در این سریال تلویزیونی مهدی امینیخواه، رامبد شکرابی، علی اسکندری، بهزاد رحیمخانی، سمیرا سیاح، سارا مسیحی، آرش جمالالدینی، محمد افروخته، علی نیکومنش، کاظم روزیطلب، ابوالقاسم پورشکیبایی، رحیم هودی، وحید قناعتیان، رضا ضیاعیان، علی خلیفات، مهدی بحری، سیدابراهیم رکنی و... به ایفای نقش پرداختهاند. سریال بیا تا برویم که قبلا زیارت نام داشت به تهیهکنندگی عبدالرسول یکهتاز در 7 قسمت 45 دقیقهای آماده میشود که در حال حاضر آخرین مراحل تدوین، صداگذاری و موسیقی را پشتسر میگذارد.
در ساخت این سریال تلویزیونی احمد احمدی سعدی (تصویربردار)، شکرالله داموغ (مدیر صدا)، کاظم طراحی (طراح گریم)، محمد ناصری (مدیر تولید)، سیدحسین آزادی (تدوین)، حمیدرضا لطفاللهی (آهنگساز) و غلامرضا حافظی (ناظر کیفی) همکاری کردهاند.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر