jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۱۵۵۷۲۶ ۲۰ آذر ۱۳۸۶  |  ۰۲:۰۵

00/8 صبح آمد (زنده) 00/9 سلامت باشید (زنده) بلوغ پسران با حضور دکتر ربانی (فوق تخصص غدد) 00/10 خانه مهر (زنده)


طرز تهیه سوپ برش: فتحالهی (مربی آشپزی)، بهداشت ماهیهای آکواریومی: دکتر صدراییفر (دامپزشک)، روشن شدن خودرو در فصل سرما: طاهری (کارشناس فنی خودرو)، کمرویی در نوجوانان: خانم کشاورز (روانشناس).
40/12 مسابقه گوی و میدان (زنده)
30/13 کلید
20/14 روزگار قریب (تکرار)
10/15 دایره طلایی
1 بحث و بررسی مسابقات لیگ کشتی آزاد صنایع همدان و نفت تهران 2 بحث و بررسی مسابقات لیگ کشتی آزاد راهآهن خراسان و گاز مازندران
40/17 روبه فردا
این برنامه با محوریت فردی و فرهنگ ملی قصد دارد به یکی از مسائل مطرح در دنیا یعنی بحران هویت بپردازد؛ چرا که جوانان از اقشاری هستند که در جامعه امروزی بیشتر دچار این بحران شده و روز به روز پیشینه غنی فرهنگی خود را فراموش مینمایند. این برنامه با به چالش کشیدن مباحث مطروحه سعی دارد جوانان را بیش از پیش آگاه کرده و هویت فرهنگی آنان را بیدار سازد.
00/19 وقت مسابقه (زنده)
45/19 چارخونه
40/20 امپراطور دریا
25/22 دوران ما
00/23 گزارش ورزشی (زنده)
پخش مستقیم فوتبال رئالمادرید و لاتزیو
15/1 گزارش ورزشی
پخش مسابقه فوتبال مارسی و لیورپول
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پاسخ ایران قطعی است

پاسخ ایران قطعی است

گرچه ترامپ و نتانیاهو سعی دارند در برهه حساس و سرنوشت‌ساز فعلی، قواعد منازعه و توازن قوا در منطقه را به سود اهداف خود بر‌هم بریزند، اما هوشیاری ایران و جبهه مقاومت اجازه چنین اقدامی را به آنها نمی‌دهد.

دولت تجدیدنظر کند

دولت تجدیدنظر کند

محسن فخری‌ زاده، مرد درجه‌ یک صنعت‌ هسته‌ای کشور بود که در گسترش آموزش و پژوهش در ایران و تشکیل هسته‌های علمی نقش اساسی بر عهده داشت.

تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

رژیم صهیونیستی از ابتدای تاسیس تا‌کنون یک هدف ثابت را در کنار مجموعه اهداف دیگر خود پیگیری می‌کند و آن حذف برخی افرادی است که ممکن است در دراز‌مدت برای اسرائیل به نحوی خطر‌آفرین باشند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر