jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۱۴۸۴۸   ۱۴ مهر ۱۳۸۱  |  ۲۱:۳۰

بارقه های امید برای کسب یکی از سکوهای قهرمانی ، در تیم ملی والیبال بزرگسالان کشورمان زنده شد. مصطفی کارخانه ، سرمربی تیم ملی والیبال جوانان به ایسنا گفت : اگر تیم ایران در مقابل کره جنوبی بازی قدرتمندی را ارائه کند

، در بازی ضربدری با یک روحیه مضاعف ظاهر خواهد شد. او گفت : پیروزی در برابر تیم قطر با توجه به این که ایرانی ها همواره نسبت به بازیکنان قطری سرترند، موجب شد تا تیم کشورمان برای مقابله با تیم کره جنوبی به شرایط مطلوبی دست یابد. او درباره میزان آمادگی ملی پوشان ایران در 2مسابقه گذشته گفت : انجام دیدارهای گذشته برابر تیمهای ماکائو و هند برای ایران اصلا مسابقات سنگینی به حساب نمی آمد و پارک کی وون نیز از همه نیروهای خودش استفاده نکرد؛ اما بدون شک ما از لحاظ جسمی چیزی از تیمهای دیگر کم نداشتیم . بلکه با توجه به 6ماه حضور در اردو تصور نمی کنم حتی در مسابقات بعدی نیز از این لحاظ کم بیاوریم . او درباره پارک کی وون گفت : این مربی با توانایی هایی که دارد، باید هنر مربیگری اش را مقابل کره جنوبی نشان دهد؛ چرا که بردن تیمهای قطر، هند و ماکائو همیشه در طول تاریخ والیبال ایران وجود داشته است .
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر