آقـاي رئيس جمهور؛ الوعده وفـا

رئیس هیئت مدیره مجمع خیرین استان گلستان از رئیس جمهور منتخب مردم خواست تا از همه توان و ظرفیتی که دارد، برای تحقق وعده‌های خود استفاده کند.
رئیس هیئت مدیره مجمع خیرین استان گلستان از رئیس جمهور منتخب مردم خواست تا از همه توان و ظرفیتی که دارد، برای تحقق وعده‌های خود استفاده کند.
کد خبر: ۱۴۶۳۸۳۳
نویسنده شبیر دائمی

به گزارش جام جم آنلاین از گرگان محمد شهرکی ضمن تمجید از حضور آگاهانه مردم در پای صندوق‌های آرا در شرایط حساس کنونی کشور، اظهار کرد: پیروز واقعی انتخابات مردمی هستند که به عهدشان نسبت به انقلاب، نظام مقـدس جمهوری اسلامی ایران، امام راحل (ره)، شهدا و مقام معظم رهبری وفادار ماندند.

وی ضمن عرض تبریک به رئیس جمهور منتخب «مسعود پزشکیان» و آرزوی موفقیت برای ایشان، ادامه داد:‌ ایشان همواره در هر مقام و منسبی که عهده دار بودند برای پیشبرد اهداف مقدس نظام تلاش جهادی داشته‌اند و‌ امیدوارم رئیس جمهور منتخب با لحاظ کردن آموزه‌های دینی، با الهام از آیات، احادیث و روایات به پشتوانه بنیه علمی، تجربه، تخصص و توانمندی که دارند خدمات ارزشمندی را به این مردم که به تعبیر زیبای امام راحل (ره) ولی نعمتان نظام هستند ارائه دهند.

رئیس هیئت مدیره مجمع خیرین استان گلستان با اشاره به حکمت 155 نهج البلاغه که امام علی (ع) فرمـودند: «به پیمان کسانی چنگ بزنید که به پیمان‌شان وفادارند» خاطرنشان کرد: آنچه از رئیس جمهور منتخب انتظار داریم «الوعـده وفـا» است که قدردان حضور مردمی باشند که نسبت به نظام و ولایت وفادار بوده و با حضور پای صندوق‌های رأی نقشه‌های دشمنان را نقش بر آب کردند.

وی ضمن تسلیت به مناسبت فرا رسیدن ماه محرم، با الهام از فرمایش امام حسین (ع) که فرمودند: «به درستی كه خداوند متعال دنیا و اموال آن را برای آزمایش افراد آفریده است»، تصریح کرد: با افتخار خدمت به مردم در عرصه‌های مختلف و امور خیریه را ادامه می‌دهیم و با عنـایـت به شعـار رئیس دولـت چهاردهـم تمام تلاش خـودم را «بــرای ایـران» به کار می‌گیرم و اعضای مجمع خیرین و مردم نوع دوست گلستان هم تحت فرمان مقام معظم رهبری برای تحقق اهداف والا و مقدس نظام همراه خواهند شد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها