مدیرکل سرمایه‌گذاری، زیرساخت و مناطق نمونه گردشگری خبر داد؛

تدوین ۶۳۶ بسته سرمایه‌گذاری با هدف توسعه گردشگری کشور

تجری، مدیرکل سرمایه‌گذاری گردشگری گفت: با همکاری دستگاه‌های اجرایی و بخش خصوصی، تعداد ۶۳۶ بسته سرمایه‌گذاری کشور به منظور معرفی ظرفیت‌های گردشگری و سرمایه‌گذاری تدوین شد.
تجری، مدیرکل سرمایه‌گذاری گردشگری گفت: با همکاری دستگاه‌های اجرایی و بخش خصوصی، تعداد ۶۳۶ بسته سرمایه‌گذاری کشور به منظور معرفی ظرفیت‌های گردشگری و سرمایه‌گذاری تدوین شد.
کد خبر: ۱۴۵۸۷۲۶
نویسنده شبیر دائمی

به گزارش جام جم آنلاین از گرگان احمد تجری اظهار کرد: هدف از تدوین بسته‌های سرمایه‌گذاری، شناسایی ظرفیت‌های گردشگری موجود، بسترسازی مناسب برای جذب سرمایه‌گذاران واجد شرایط و همچنین تسریع و تسهیل در فرایندهای سرمایه‌گذاری است.

مدیرکل سرمایه‌گذاری، زیرساخت و مناطق نمونه گردشگری با اشاره به همکاری دستگاه‌های اجرایی کشور در تدوین بسته‌های احصاء شده اظهار داشت: تعداد ۱۸۴ بسته سرمایه‌گذاری با همکاری‌های بخش خصوصی، ۱۴۳ بسته سرمایه‌گذاری با همکاری و مشارکت شهرداری و همیاری شهرداری‌ها و ۱۲۵ بسته سرمایه‌گذاری گردشگری در حوزه منابع آبی، آب‌درمانی و تفریحات و سرگرمی‌های آبی با همکاری و مشارکت وزارت نیرو تهیه شده است.

وی ادامه داد: همچنین ۶۳ بسته سرمایه‌گذاری با مشارکت منابع طبیعی، ۴۹ بسته با همکاری و محوریت صندوق توسعه و احیا بناهای تاریخی، ۱۴ بسته با همراهی شرکت فرودگاه‌های کشور، ۱۳ بسته با مشارکت جهاد کشاورزی و امور اراضی، ۹ بسته با همکاری راه و شهرسازی، ۷ بسته با مشارکت مناطق آزاد، ۶ بسته با همکاری اوقاف و ۲۳ بسته گردشگری با مشارکت و همراهی سایر دستگاه‌های اجرایی جهت واگذاری به سرمایه‌گذاران علاقمند به سرمایه‌گذاری در بخش گردشگری تدوین شده است.

تجری خاطرنشان کرد: تهیه و تدوین این بسته‌ها با همکاری دستگاه‌های مربوطه همچنان ادامه دارد و سرمایه‌گذاران از طریق مراجعه به ادارات‌کل استانی وزارتخانه می‌توانند از آخرین وضعیت بسته‌های سرمایه‌گذاری گردشگری مطلع شوند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
صعود به عشق مردم وطنم

گفت‌وگوی «جام‌جم» با امیرمحمد دانایی،جوان‌ترین ایرانی صعودکننده به اورست در آستانه سفر به کوه وحشی

صعود به عشق مردم وطنم

نیازمندی ها