رئیس جمهور شهید، دیپلماسی وزینی برای کشور بود

جانشین معاون هماهنگ کننده انتظامی کشور، رئیس جمهور شهید را، دیپلماسی وزینی برای کشور عنوان کرد.
کد خبر: ۱۴۵۸۲۶۴

جام جم آنلاین اصفهان؛ سردار محمد شرفی در حاشیه مراسم تشییع پیکرهای شهدای خدمت ضمن تسلیت این حادثه ناگوار به محضر مقام معظم رهبری و ملت ایران بیان داشت: شهادت رئیس محترم جمهور، سید محرومان، امید کشورمان که مهره اجرایی و دیپلماسی وزینی برای کشور بود، مصیبت ملی سنگینی برای کشورمان است.

وی ادامه داد: این شهید بزرگوار به لحاظ ویژگی های انسانی؛ فردی وارسته، متدین و متواضع و به شدت حامی محرومان بود و در حوزه مدیریتی، جمهوری اسلامی ایران را در مسیر درست قرار داد همان مسیری که مدنظر حضرت امام(ره) و مقام معظم رهبری بود.

جانشین معاون هماهنگ کننده فراجا افزود: با تلاش ایشان کشور در مسیر رشد و تعالی قرار گرفته بود و اغلب کارهای زیرساختی که در آینده می توانست در حوزه های مختلف، گشایش و تحولی ایجاد کند این مرد بزرگوار در این مدت کوتاه انجام داد ضمن این که در حوزه بین المللی و دیپلماسی هم رویکرد تعامل گرا داشت و باورش بر استفاده از ظرفیت های همه ساختارهای دنیا به ویژه همسایگان بود.

سردار شرفی عنوان داشت: مردم بسیار او را دوست داشتند چراکه رئیس جمهور مردم مدار و بی حاشیه و متواضع بود. قطعا فقدان ایشان ضربه سنگینی به کشور محسوب می شود.

وی تاکید کرد: البته کشور جمهوری اسلامی ایران بحمداله در طول چندین سال گذشته تجربه هایی کسب کرده و از این حوادث فرصت سازی می کند و شاید این اتفاق نیز حکمتی است که ان شاءالله به برکت هدایت های مقام معظم رهبری کشور عزیزمان در راه پیشرفت جدید که بتواند شتابان مسیر رئیس جمهور شهید را طی کند قرار گیرد.

سردار شرفی در پایان اظهار داشت: همه ما بایستی از رئیس جمهور شهید به عنوان اسوه و الگویی برای خدمتگزاری به مردم عزیز استفاده کنیم. روحشان شاد.

/* هاجر مقضی خبرنگار جام جم آنلاین

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها