معاون سیاسی سازمان بسیج مستضعفین:

نتانیاهو شکست بزرگی از طوفان الاقصی خورده است

نماینده جنبش جهاد اسلامی در کشورمان:

آمریکا در حمله اسرائیل به کنسولگری ایران شریک است

نماینده جنبش جهاد اسلامی در ایران درپی حمله تروریستی رژیم صهیونیستی به کنسولگری ایران، این اقدام را محکوم کرد و امریکا را در آن شریک دانست.
نماینده جنبش جهاد اسلامی در ایران درپی حمله تروریستی رژیم صهیونیستی به کنسولگری ایران، این اقدام را محکوم کرد و امریکا را در آن شریک دانست.
کد خبر: ۱۴۵۰۵۸۴

به گزارش جام جم آنلاین از روابط عمومی معاونت صدا، ناصر ابوشریف در ارتباط زنده تلفنی با برنامه مقاومت بدون مرز گفت: جوانان مان که در این راه بسیار باشکوه، با خون خود ثبات را رقم می زنند را عزیز می داریم.

وی افزود: این ها با شهادت شان ادامه دهنده مسیر اولیاء و انبیاء هستند.نماینده جنبش جهاد اسلامی در ایران همچنین حمله رژیم صهیونیستی به کنسولگری ایران را محکوم کرد و در ادامه پیام کوتاه خود به برنامه مقاومت بدون مرز گفت: امریکا در این جنایت و تمام جنایات های رژیم صهیونیستی شریک است.

ابوشریف در پایان برای تمام جوانان، مردان، زنان و کودکان غزه آرزوی پیروزی کرد و گفت: ان شاالله روزی برسد دیگر شاهد غده سرطانی به نام رژیم صهیونیستی نباشیم.

گفتنی است برنامه مقاومت بدون مرز با محوریت آینده جنگ غزه و با نگاهی به روز جهانی قدس، به همت برنامه سازان در معاونت صدای جمهوری اسلامی ایران، هر روز از ساعت ۱۹ تا۲۴ روی موج اف.ام ردیف 95.5 مگاهرتز روانه آنتن رادیو مقاومت می شود.

علاقه مندان می توانند از طریق سامانه ۳۰۰۰۰۹۵۵ با این برنامه در ارتباط باشند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها