نمایندگی فلسطین در سازمان ملل:

بازسازی ویرانی‌های غزه یک عمر زمان می‌برد

نمایندگی فلسطین در سازمان ملل اعلام کرد هیچ مکانی در غزه اکنون قابل سکونت نیست.
کد خبر: ۱۴۴۳۱۳۳

به گزارش جام جم آنلاین، جنگ گسترده رژیم صهیونیستی علیه مردم بی دفاع غزه آنچنان ویرانی به بار آورده است که آشکارا نشان دهنده هدف تل آویو برای نسل کشی فلسطینیان و آواره ساختن آن‌ها به زور برای ساخت شهرک‌های جدید صهیونیست نشین در این باریکه است؛ موضوعی که فلسطینیان به آن به شدت معترض هستند. 

به گزارش الجزیره، نمایندگی فلسطین در سازمان ملل متحد امروز (دوشنبه) اعلام کرد جنگ اسرائیل علیه مردم غزه همچنان در حال شدت گرفتن است و هیچ روزنه امیدی برای پایان بخشیدن به این توحش دیده نمی‌شود. با این حال، اگر حتی همین امروز نیز این جنگ خاتمه یابد شمار زیادی از فلسطینیان جایی برای رفتن ندارند. 

در این پیام که در صفحه شخصی نمایندگی فلسطین در سازمان ملل در شبکه اجتماعی ایکس (توییتر سابق) نوشته شده، آمده است: هیچ مکان قابل سکونتی در غزه باقی نمانده است. حتی جنوب غزه نیز (برخلاف وعده‌های صهیونیست‌ها برای در امان ماندن) ویران شده است. بازسازی این ویرانی‌ها یک عمر زمان خواهد برد. 

این پیام با یک فیلم از ویرانی‌ها در جنوب غزه و خان‌ یونس بارگذاری شده بود که در آن به وضوح حجم گسترده خرابی‌ها به تصویر کشیده شده بود. 

ارتش رژیم صهیونیستی از زمان آغاز توحش علیه مردم بی دفاع غزه تاکنون به طور گسترده اقدام به ویرانی زیرساخت‌ها و مناطق مسکونی و غیرنظامی این باریکه کرده است. مهاجرت اجباری فلسطینیان هدف اصلی تل آویو از وارد آوردن این حجم از ویرانی به منطقه است.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها