با هدف ارتقاء کیفیت خدمات‌رسانی پارکینگ‌های شهرداری اردبیل به سیستم‌های مکانیزه تجهیز می‌شوند.
کد خبر: ۱۴۳۸۴۳۱

به گزارش جام جم آنلاین،و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری اردبیل شهردار اردبیل گفت: پارکینگ‌های شهرداری اردبیل به سیستم‌های مکانیزه تجهیز می‌شوند که با اجرای این طرح به دنبال ارتقاء کیفیت خدمات‌رسانی هستیم.
محمود صفری اظهار کرد: پارکینگ‌های سطح شهر به مرور زمان به سیستم‌های مکانیزه مجهز می‌شوند که این کار می‌تواند در روان‌سازی ترافیک موثر باشد.
وی با اشاره به ایجاد زیرساخت‌های اجرای این طرح، افزود: در راستای ایجاد زیرساخت‌ها، نصب تابلو‌های ظرفیت پارکینگ، سنسور‌های تشخیص، راهبند، دوربین‌های پلاک خوان، دوربین‌های کنترل بار، نصب دستگاه ارائه خدمات کارت و نصب نمایشگر، اختصاص شماره کارت به خودرو‌ها با استفاده از ریدر رومیزی و شناساندن آن به سامانه مدیریت هوشمند پارکینگ توسط کارشناسان سازمان فناوری و ارتباطات شهرداری در حال انجام است.
شهردار اردبیل هوشمندسازی پارکینگ خودرو، را ضروری دانست و در راستای مکانیزه کردن پارکینگ‌های خودرو، از آغاز اجرای کیف پول شهروندی در اردبیل خبر داد.
صفری با بیان این‌که جهت آغاز طرح، پارکینگ میدان میوه‌وتره‌بار در حال آماده‌سازی است که مرور زمان سایر پارکینگ‌ها هم مکانیزه خواهند شد، بیان کرد: ایمنی این پارکینگ‌ها بسیار بالا است و کنترل ترافیک به‌راحتی صورت می‌گیرد و دیگر نیازی نیست که افراد برای پارک خودرو، ساعت‌ها به دنبال مکان مناسب و امن باشند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
فرزند زمانه خود باش

گفت‌وگوی «جام‌جم» با میثم عبدی، کارگردان نمایش رومئو و ژولیت و چند کاراکتر دیگر

فرزند زمانه خود باش

نیازمندی ها