اردبیل - عمومی - جدیدترین اخبار ایران و جهان خبرگزاری جام جم

jamejamonline
عمومی
استفاده از بلاستوسیست در درمان نازایی

مرکز درمان ناباروری اردبیل

استفاده از بلاستوسیست در درمان نازایی

متخصص زنان و زایمان مرکز درمان ناباروری قفقاز جهاد دانشگاهی اردبیل از آغاز انتقال بلاستوسیت جهت افزایش احتمال لانه‌گزینی در مرکز درمان ناباروری جهاد دانشگاهی اردبیل خبرداد.

جوجه‌ریزی ۴ میلیون قطعه‌ای در اردبیل

مشکلی در تأمین مرغ مورد نیاز بازار وجود ندارد

جوجه‌ریزی ۴ میلیون قطعه‌ای در اردبیل

معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل از جوجه‌ریزی چهار میلیون و ۵۰۰ هزار قطعه‌ای در سطح استان در دو ماه گذشته خبر داد.

باز دید سرزده سر پرست معاونت  پیشگیری از وقوع جرم دادگستری اردبیل از یکی از کمپ های ترک اعتیاد

باز دید سرزده سر پرست معاونت پیشگیری از وقوع جرم دادگستری اردبیل از یکی از کمپ های ترک اعتیاد

بازدید سرزده از یکی از کمپ های ترک اعتیاد ( DICمرکز گذری کاهش آسیب) شهرستان اردبیل از سوی سرپرست معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری اردبیل و رئیس شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر به همراه کارشناسان هر دو دستگاه انجام گرفت.

کمبود پارکینگ های عمومی در اردبیل

کمبود پارکینگ های عمومی در اردبیل

شهروند اردبیلی: به خاطر نبود پارکينگ و انجام کارهاي بانکي مجبوريم بعضي اوقات با وجود نبود ميل باطني در کنار تابلوي توقف ممنوع خودرو را پارک کنيم. چرا مسئولان نسبت به احداث پارکينگ ها ی متعدد و جادار در خيابان هاي اصلي و داخلی شهر اقدام نمي کنند؟

یادداشت

بیشتر
علامه حسن‌ زاده‌ آملی خواجه نصیرالدین زمانه ما

علامه حسن‌ زاده‌ آملی خواجه نصیرالدین زمانه ما

ارتباط بنده با علامه حسن‌ زاده از سال ۶۸ شروع شد که از حوزه‌علمیه دزفول برای تحصیلات درس خارج به قم مشرف شدم و توفیقی شد که درس اسفار و جلسات خصوصی که چهارشنبه‌ها در منزل ایشان برگزار می‌شد، شرکت کنم.

برجام دیگر اولویت اول نیست

برجام دیگر اولویت اول نیست

آنچه در جریان سفر وزیر خارجه کشورمان به نیویورک اتفاق افتاد حکایت از اصل نوینی در سیاست خارجی ایران دارد و اگر این نگاه ادامه پیدا کند و نهادهای داخلی مرتبط با حوزه خارجی بتوانند از ظرفیت به‌وجود آمده در دولت سیزدهم به درستی استفاده کنند، می‌توانیم شاهد پیشرفت جدی در توسعه مناسبات ایران با کشورهای مختلف به‌ویژه همسایگان باشیم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر