اردبیل - عمومی - جدیدترین اخبار ایران و جهان | پایگاه خبری جام جم

عمومی
گم شدن سکوت در سالن های مطالعه

گزارش از وضعیت سالنهای مطالعه کتابخانه های اردبیل

گم شدن سکوت در سالن های مطالعه

۱۱ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۵۳

پروانه رضاقلیزاده مدیرکل کتابخانه های عمومی استان اردبیل :کتابخانه های عمومی به عنوان نهاد عمومی غیردولتی است افزود: کتابخانه های عمومی استان اردبیل از سال 1383 به عنوان نهاد مستقل از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی منفک و با عنوان « نهاد کتابخانه های عمومی کشور« فعالیت خود را در حوزه ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی آغاز کرد.

کمبود گنجایش کلاس‌ها برای اولی ها

۰۱ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۸:۱۲

جواد قرآن نویس خیر اردبیلی: ما منتظر پیام و درخواست از سوی اداره آموزش و پرورش هستیم تا در هر منطقه ای که در زمینه تحصیل و علم و فناوری کمبودی باشد همکاری و همیاری کنیم. زیرا هدفی جز ارتقای سواد و آگاهی به مردم و جوانان و دانش آموزان نداریم.

راهبردهای عملیاتی پروژه صیانت و احیای شتر دوکوهانه بررسی شد

راهبردهای عملیاتی پروژه صیانت و احیای شتر دوکوهانه بررسی شد

۰۵ اسفند ۱۴۰۰ - ۲۲:۵۹

مجری طرح توسعه شتر کشور و مدیرکل دفتر بهبود تغذیه وزارت جهاد کشاورزی در این کارگاه تخصصی، شتر را از جمله حیوانات مقاوم به خشکی و مطابق با شرایط اقلیمی ایران عنوان کرد و خواستار احیای این گونه حیوانی سازگار با اقلیم ایران با مشارکت بخش خصوصی شد.

موقعیت جغرافیایی و یخ زدگی آب شورابیل در زمستان

موقعیت جغرافیایی و یخ زدگی آب شورابیل در زمستان

۰۲ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۷:۱۳

یخ بستن دریاچه ای بزرگی مانند دریاچه شورابیل اتفاق نادری است که در سالهای اخیر به تعداد دیده ایم که امسال نیز در پی بارش سنگین برف در بهمن ماه، در شهر اردبیل که دمای هوا بین ۱۰ تا ۲۳ درجه سانتیگراد زیر صفر در نوسان بود با تداوم برودت هوا موجب یخ بستن این دریاچه شد.

نیازمندی ها