سخنگوی سازمان هدفمندی یارانه‌ها تشریح کرد:

علت تاخیر در واریز یارانه ها

معاون رفاه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی:

یارانه کسی حذف نمی‌شود | دهک بندی‌ها تغییر می‌کنند

معاون رفاه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: برنامه‌ای برای حذف دهک‌ ها در دولت وجود ندارد و همه کسانی که یارانه می‌گیرند، همچنان مشمول دریافت یارانه‌اند.
کد خبر: ۱۴۲۵۸۸۲

به گزارش جام جم آنلاین، علیرضا عسگریان، معاون رفاه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: اطلاعات ۸۵ میلیون و ۶۰۰ هزار ایرانی بر اساس کد ملی بر روی پایگاه رفاه ایرانیان مستقر است و بر اساس این اطلاعات وسع سنجی انجام می‌شود.

عسگریان با بیان اینکه برنامه‌ای برای حذف یارانه بگیران وجود ندارد، افزود: سامانه پایگاه رفاه ایرانیان در حال به روز رسانی است و به زودی تغییراتی در دهک بندی خانوار‌ها انجام می‌شود.

وی افزود: اطلاعات سامانه به روز شده و به زودی با اعمال اطلاعات در داخل دهک‌ها جابجایی صورت می‌گیرد.هم اکنون ۷۹ میلیون و ۶۰۰ هزار نفر یارانه می‌گیرند و همین تعداد بدون تغییر حفظ می‌شود، اما دهک‌ها تغییر خواهد یافت.

عسگریان تاکید کرد: این پایگاه از مهم‌ترین پنجره‌های اطلاعاتی کشور محسوب می‌شود و بسیاری از سیاست‌های کلی دستگاه‌های مختلف از طریق این اطلاعات تدوین خواهد شد.

معاون رفاه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: هم اکنون این پایگاه در طرح کالابرگ و تعیین افراد مشمول و همچنین در تعیین افراد تحت پوشش نهاد‌های حمایتی از جمله کمیته امداد و بهزیستی نقشی تعیین کننده دارد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۲
فرح جوكار
Iran (Islamic Republic of)
۱۴:۴۰ - ۱۴۰۲/۰۷/۲۲
۰
۰
ثبت نام كردم براى يارانه
نیره رحمانی
Iran (Islamic Republic of)
۱۴:۵۲ - ۱۴۰۲/۰۷/۲۲
۰
۰
۲۸ ام ماه گذشته از کالا برگ استفاده کردم،ولی این ماه یارانه ی دو نفری ما تبدیل شده به یک نفر
یعنی یارانه یه نفر کم شده .
چرا ؟

نیازمندی ها