عضو شورای اسلامی شهر اصفهان:

پیگیری مدیریت شهری تا حل مشکل آب ضروری است

عضو شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: امروز ادعا می‌کنیم که موضوع آب در حال رسیدن به نتایج خوبی است اما همکاری شهرداری لازم است. برای تامین منابع مالی مکاتبات انجام شده اما از ناحیه خودمان باید پیگیری‌های لازم انجام شود.
کد خبر: ۱۴۲۰۰۸۹

جام جم آنلاین اصفهان؛ مجید نادرالاصلی با گرامیداشت یاد آیت الله ناصری اظهار کرد: یک سال از ارتحال عبد صالح خدا گذشت، مراسم خوبی برگزار شد اما به نظر می‌رسد شأن این عالم جلیل‌القدر بیشتر است و باید تدبیر بیشتری می‌شد و در سطح شهر یاد ایشان بهتر گرامی داشته می‌شد.
وی با گرامیداشت سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی افزود: از مناطق ۲ و ۱۱ بابت برگزاری همایش تجلیل از آزادگان تشکر می‌کنم. انصافا جلسات خوبی برگزار شد اما در عین حال معتقدم امروز در شورا می‌توانستیم مراسم در خور و شأن آزادگان برگزار کنیم. 
عضو شورای اسلامی شهر اصفهان با بیان اینکه شهر اصفهان ۱۵۰۰ آزاده دارد و حق این بود که از گروه‌های مختلف آزادگان نمایندگانی دعوت می‌کردیم، گفت: امیدوارم درخواست‌هایی که امروز از سوی آزادگان مطرح شد مدنظر شورا قرار گیرد. 
وی با یادآوری ۲۸ مرداد، کودتای ننگین آمریکایی گفت: این واقعه درسی برای ما است. ۸۰ سال پیش کودتای ننگین آمریکایی- انگلیسی در ایران انجام شد در حالی که فرماندهان آن انقلاب، به روحانیت پشت کردند و نتیجه این شد که کل کشور سال‌های مدیدی در اختیار استکبار جهانی قرار گرفت.
نادرالاصلی با گرامیداشت یاد آیت الله کاشانی گفت: ایشان پرچم دار نهضت ملی نفت بود اما متأسفانه توسط ملی گرایان از این صحنه دور شد.
وی با گرامیداشت اربعین حسینی بیان کرد: وظیفه داریم برای برگزاری همایش‌هایی که اربعین را متجلی‌تر سازد قدم برداریم. مردم زیادی علاقه‌مند به شرکت در این مراسم هستند که قرار شده با برپایی موکب‌هایی در شهر مراسم الی الحسین (ع) برگزار شود. مدیریت شهری نیز برای متجلی کردن اربعین باید خدمت‌رسانی مناسبی در این زمینه انجام دهد.
عضو شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: انتخابات‌ها در شورا انجام شد و آنچه شد که شما می‌خواستید و ما نیز اعتراضی نسبت به آن نداریم، اما مطالبه‌گری سر جای خودش هست، پیگیری‌ها نیز به همین ترتیب که چند مورد آن را در جلسه امروز دیدیم. اما وضعیتی که در مدیریت شهری هست باید مورد رسیدگی قرار گیرد.
وی افزود: مطالبات اداره شهر باید به جد پیگیری شود. برگزاری جلسه چهارساعته با معاون شهرسازی و جمع بندی نکردن و در جلسه ارائه نکردن نکته مهمی است، از این جلسه باید خروجی لازم ارائه شود.
نادرالاصلی گفت: امروز ادعا می‌کنیم که موضوع آب در حال رسیدن به نتایج خوبی است اما همکاری شهرداری لازم است. برای تامین منابع مالی مکاتبات انجام شده اما از ناحیه خودمان باید پیگیری‌های لازم انجام شود.
وی افزود: برای رهاسازی آب برای مادی‌ها اتفاق آنچنانی نیفتاد، اگرچه مقداری آب رها شد اما باید این موضوع به جد دنبال شود.
عضو شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: سهم تکلیفی حقابه اصفهان مهم است و مستندی است برای اینکه مطالبات خود را به جد از مدیریت استان داشته باشیم تا مشکلات مربوط به محیط زیست و فرونشست برطرف شود.
وی در پایان تصریح کرد: همه اعضای شورا مکلف هستند تا حقوق مردم را در همه امور استیفا کنند و امیدواریم به نتیجه مطلوب برسیم.

/* هاجر مقضی خبرنگار جام جم آنلاین

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها