شنوندگانی که علاقمند هستند بیشتر از مدافعان سلامت در سالهای دفاع مقدس یا در دوران کرونا بدانند، می توانند شنونده برنامه سپید جامگان آسمانی از رادیو سلامت باشند.
کد خبر: ۱۴۰۹۹۶۱
نویسنده گروه رسانه

مرجان قندی، تهیه کننده برنامه سپید جامگان آسمانی در این باره توضیح می دهد: این برنامه کاری از گروه سلامت روان رادیو سلامت است که به منظور پاسداشت از فداکاری های مدافعان سلامت در سالهای دفاع مقدس و در دوران کرونا تهیه و روانه آنتن می شود. در هر برنامه سعی می کنیم یکی از شهدای مدافع سلامت را معرفی کنیم و به زندگی شخصی او بپردازیم.

وی ادامه می دهد: در هر برنامه با خانواده، دوستان و همرزمان شهید صحبت می کنیم تا ابعاد ناگفته از زندگی شهید در برنامه روایت شود و شنوندگان هم با فعالیت های جهادی و ایثارگری شهید بیشتر آشنا شوند. این برنامه روزهای جمعه قبل از اذان ظهر پخش می شود. ما جمعه این هفته 12 خرداد ماه به زندگی شهید حامد مردانی مدافع سلامت اصفهان در دوران کرونا می پردازیم.

این تهیه کننده بیان می کند: او به عنوان کارشناس رادیولوژی در بیمارستان شهید آیت الله صدوقی اصفهان فعالیت داشت که 31 مرداد سال 99 در حین خدمت درگیر کرونا شد و به شهادت رسید. بنابراین با خانواده و دوستان او که در خط مقدم حضور داشتند، صحبت خواهیم کرد. در مجموع برنامه سپید جامگان آسمانی روایتگر بخشی از فداکاری های این عزیزان است.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها