نشست خبری دومین روز نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در روز جمعه ۲۲ اردیبهشت با حضور اصحاب رسانه برگزار شد.
کد خبر: ۱۴۰۷۶۲۷

به گزارش جام جم آنلاین، علی رمضانی، قائم مقام و سخنگوی نمایشگاه بین المللی کتاب در این نشست خبری گفت: از نخستین روز نمایشگاه کتاب تهران تا ساعت ۱۳ امروز در بخش مجازی در مجموع ۲۱ میلیارد و ۴۰۰ میلیون به فروش رسیده است.

وی گفت: از میان این آمار، ۱۵ میلیارد و ۳۰۰میلیون تومان سهم ناشران و ۶ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان سهم کتابفروشان بوده است که طبق آمار، ۱۷۸‌هزار نسخه کتاب در بخش مجازی به فروش رفته و همچنین افزایش فقط در رقم فروش نیست؛ براساس آمار، این افزایش در تعداد نسخه هم مشهود است.

سخنگوی سی و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با اشاره به میزان فروش کتاب در بخش مجازی نمایشگاه کتاب تهران گفت: تا ساعت ۱۳ امروز، حدود ۲۱ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان فروخته شده است که سهم ناشران ۱۵ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان و سهم کتابفروشان ۶ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان بوده است.

وی افزود: مجددا اعلام می‌کنم ساعت آغاز به کار نمایشگاه ساعت ۱۰ صبح است و امروز هم همانند روز گذشته یک ساعت زمان نمایشگاه را افزایش داده ایم تا مردم عزیزمان بتوانند از فرصت تعطیلی استفاده بیشتری کنند پنجشنبه و جمعه هفته آینده هم به همین شکل خواهد بود و نمایشگاه کتاب در ساعت ۲۱ به پایان می‌رسد، در خصوص تعطیلی روز سه شنبه تصمیم گیری خواهد شد که متعاقبا بعد از تصمیم نتیجه اعلام خواهد شد.

رمضانی گفت: هدف جنبی ما رساندن کتاب به دست مردم است، از امروز رسیدن بسته‌های خریداری شده از بخش مجازی نمایشگاه به دست مردم آغاز شده و از عزیزان در شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران؛ پست چی‌های عزیزی که این روز‌ها در کنار این یار مهربان هستند بسیار سپاسگذاری می‌کنم.

به گفته سخنگوی نمایشگاه بین المللی کتاب، رساندن بسته‌ها به موقع و به سلامت به دست چشم انتظاران یارمهربان کاری است که این عزیزان برای بالا بردن سطح کیفیت بخش مجازی نمایشگاه برای آن تلاش می‌کنند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
فرزند زمانه خود باش

گفت‌وگوی «جام‌جم» با میثم عبدی، کارگردان نمایش رومئو و ژولیت و چند کاراکتر دیگر

فرزند زمانه خود باش

نیازمندی ها