فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان تشریح کرد:

جزئیات جدید از انهدام تیم تروریستی در زاهدان

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: تیم تروریستی که شب گذشته در زاهدان متلاشی شد مستقیماً با معاندین خارج کشور در ارتباط بودند و تحت آموزش‌های آنها قرار داشتند که در این زمینه پاداش‌هایی هم دریافت می‌کردند.
کد خبر: ۱۳۹۳۳۴۶

به گزارش جام جم آنلاین، سردار محمد قنبری افزود: اعضای این تیم ضد امنیتی در طول هفته‌های اخیر چند مورد حمله مسلحانه با هدف ترور کارکنان انتظامی به واحدهای کشتی پلیس داشته‌اند و در ادامه فیلم اقدامات خود را توسط رسانه‌ های معاند منتشر می‌کردند.

وی تصریح کرد: همه اعضای این باند ۶ نفره به علاوه سه نفر که با آنها همکاری داشتند شب گذشته در پی اقدامات اطلاعاتی با عملیاتی پیچیده دستگیر شدند که تاکنون به اقدامات شرورانه خود اعتراف کرده‌اند و طبق اعترافات طراحی داشتند حمله به واحدهای گشتی پلیس را ادامه دهند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان افزود: در بررسی مخفیگاه این تیم ضدامنیتی مقداری سلاح و مهمات شامل کلت کمری و کلاشینکف و ۶ دستگاه خودرو از این تیم که عملیات‌های خود را با این خودروها انجام می‌دادند کشف شد که پیرو بررسی به عمل آمده مشخص شد خودروها سرقتی هستند.

وی ادامه داد: همچنین از این گروه تروریستی مدارک و فیلم‌هایی کشف و ضبط شده که در حال بررسی است.

سردار قنبری گفت: در پی بازجویی به عمل آمده مشخص شد این تیم علاوه بر اقداماتی که علیه گشت‌های انتظامی انجام می‌دادند، پیش از این مرتکب چندین مورد سرقت مسلحانه و راهزنی هم شده‌اند.

وی ضمن قدردانی ویژه از همکاری مردمی در رابطه با دستگیری این عوامل ضدامنیتی، تصریح کرد: کارکنان انتظامی در کنار سایر نیروهای امنیتی با تمام توان مقابل اقدامات ضدامنیتی ایستاده‌اند و همه اقدامات اشرار و معاندین در رصد اطللاعاتی قرار دارد.

منبع: ایسنا

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
عصر برده‌داران مجازی

گفت‌و‌گوی «جام‌جم» با فرزاد مؤتمن، در باب کتابخوانی و بازیگری‌اش در فیلم «خاطرات بندباز»

عصر برده‌داران مجازی

نیازمندی ها