title
شبکه‌های رادیویی ورزش و جام‌جهانی دیدار حساس امروز تیم ملی کشورمان با انگلیس را به صورت زنده روی آنتن می‌برد.
کد خبر: ۱۳۸۷۶۱۶

به گزارش جام جم آنلاین از روابط عمومی رادیو ورزش، جام‌جهانی 2022 قطر یکی از بزرگ‌ترین و هیجان انگیزترین رقابت‌های فوتبال جهان از روز گذشته در دوحه قطر شروع شد. اولین بازی تیم ملی در این رویداد هم تا ساعاتی دیگر مقابل انگلیس برگزار می‌شود. تیمی که امیدوار است جام جهانی را با برد شروع کند.

علی اصغر احمدی مدیر گروه مسابقات ورزشی رادیو ورزش در خصوص پوشش این مسابقه بیان کرد: رادیو ورزش از ساعت 16 با برنامه «تا پای جان برای ایران» و با بخش‌های مختلفی از جمله معرفی تیم ایران، انگلیس و تیم داوران به استقبال این بازی می‌رود. پیش از بازی با علیرضا یزدانی کارشناس داوری به صورت زنده و تلفنی ارتباط خواهیم گرفت.

او با اشاره به بازی امروز ادامه داد: دیدار امروز به صورت زنده به تهیه‌کنندگی احمدرضا طاهری و با گزارش مهرزاد عطاران از رادیو ورزش موج اف ام ردیف 92 مگاهرتز پخش می‌شود. البته پس از نیمه اول و همچنین بعد از اتمام بازی تحلیل کوتاهی را از روند فنی و داوری خواهیم داشت.

گفتنی است «رادیو جام‌جهانی» که کار خود را از دیروز روی موج اف ام ردیف 95.5 مگاهرتز آغاز کرده است، این بازی حساس را با گزارشگری حافظ کاظم‌زاده و از مرکز کیش به صورت زنده پخش می‌کند.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها