سرایدار ۲۶ ساله در جریان درگیری با مرد آشنا با ضربه چاقو به قتل رسید و پلیس در جست‌و‌جوی قاتل فراری است.
کد خبر: ۱۳۷۷۱۵۲

ساعت ۱۲ شامگاه پنجشنبه بیست و هفتم مرداد بازپرس کشیک قتل دادسرای جنایی تهران در تماس پلیس از قتل سرایدار ۲۶ ساله‌ای خبر داد.

در ادامه معلوم شد او بر اثر ضربه‌ به قفسه سینه‌اش مصدوم شده و بعد از انتقال به بیمارستان شهدای تجریش فوت کرده است.

همچنین مشخص شد او از سوی همکار سرایدارش به بیمارستان منتقل شده و هر دو سرایدار یک ساختمان در خیابان دربند تهران هستند. با تحقیق از همکار مقتول او مدعی بود قاتل را نمی‌شناسد و با صدای کمک‌خواهی همکارش متوجه زخمی شدن او و سپس انتقالش به بیمارستان شده است.

این در حالی بود که بازبینی فیلم دوربین‌های مداربسته ساختمان حکایت از ماجرای دیگری داشت. در این فیلم نشان داده می‌شد همکار مقتول در را برای مردی غریبه‌ باز کرده و او ۲۰ دقیقه مهمانش بوده است. مرد مهمان از اتاقک که خارج می‌شود با دیدن سرایدار ۲۶ ساله با او درگیر شده و بعد از مجروح کردن او، می‌گریزد.

بنابراین همکار مقتول بازداشت شد و دیروز مورد تحقیقات بازپرس پرونده قرار گرفت و گفت‌: مقتول دو ماه بود سرایدار آن ساختمان بود‌. مرا هم از ده روز قبل به ساختمان محل کارش برده و آنجا به کار مشغول شدم. آن شب دوستم به عنوان مهمان نزد من آمد و بیست دقیقه حرف زدیم‌. وقتی فهمید مقتول که دوست قدیمی‌اش است، نزد او رفت.اما بعد دیدم در حال فرار است و همکارم زخمی شده که او را به بیمارستان رساندم اما آنجا فوت کرد‌.

میثم حسین‌پور‌، بازپرس شعبه چهارم دادسرای جنایی تهران با تایید این خبر به جام‌جم گفت‌: با توجه به گفته‌های این مرد تحقیق از او برای بازداشت قاتل فراری و رازگشایی از انگیزه قتل ادامه دارد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها