انتخاب سرمربی جدید در دستور کار آبی‌ها

باشگاه استقلال با جدایی مجیدی موافقت کرد

باشگاه استقلال اطلاعیه‌ای را در خصوص جلسه امروز منتشر کرد و موافقت خود با جدایی فرهاد مجیدی را اعلام کرد.
کد خبر: ۱۳۶۸۸۰۲

به گزارش جام جم آنلاین، ️در پی درخواست جدایی فرهاد مجیدی از سرمربیگری تیم فوتبال استقلال، صبح امروز جلسه هیات مدیره این باشگاه برگزار شد که پس از بحث و بررسی، روابط عمومی این باشگاه نکات زیر را اعلام کرد:

۱- باشگاه استقلال پس از دریافت درخواست جدایی مجیدی، جلسات فشرده و مداومی با او برگزار کرده که آخرین آن مربوط به روز گذشته در امارات بوده است. در این جلسات مجیدی ضمن ابراز علاقه فراوان به باشگاه بزرگ استقلال و هوادارانش، فرصت مربیگری در امارات را باز شدن پنجره جدیدی برای آینده حرفه‌ای خود عنوان کردند و همان طور که در بیانیه‌اش هم تاکید شده بود خواستار موافقت مدیریت باشگاه برای ورود به این مسیر جدید شدند. در مذاکرات اخیر، او همچنان بر این موضوع تاکید داشتند و در نهایت با وجود تلاش و مذاکره باشگاه نظر او تغییر نکرد.

۲- باشگاه استقلال در ابتدای فصل با ایمان به توانایی‌های فرهاد مجیدی به عنوان یک جوان مستعد و موفق ایرانی و به عنوان سرمایه این باشگاه، مسیری بلندمدت را برای موفقیت ترسیم کرد که قهرمانی در لیگ برتر نشانه بزرگی برای درستی این مسیر بود. با وجود تمایل فراوان باشگاه برای ادامه این مسیر با فرهاد مجیدی اما اکنون او مایل به تجربیات جدیدی در حرفه خود است و باشگاه از آنجا که مجیدی را سرمایه بزرگ و آینده او را متعلق به استقلال می‌داند با نظر و تصمیم اعضاى محترم هیات مدیره ضمن تشکر و تقدیر از زحمات فراوان او برای ایشان در ادامه مسیر حرفه‌ای آرزوی موفقیت می‌کند.

۳- باشگاه استقلال به لطف خداوند و حمایت همه جانبه هواداران عزیز و گرانقدر خود به مسیر پیش‌رو با قدرت برای فصل آینده ادامه خواهد داد و به همین منظور برای از دست ندادن زمان نقل و انتقالات و آماده‌سازی تیم، هیات مدیره پس از بحث و تبادل نظر مصوب کرد که مدیر عامل باشگاه پس از مذاکره، سرمربی جدید را در اسرع وقت انتخاب و‌ معرفی نمایند تا فرصت جهت نقل و انتقالات مغتنم شمرده شود.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها