یارانه نان

ماجرای کارت یارانه نان چه بود؟

با اعلام وزارت کشور صدور کارت یارانه نان، شایعه پراکنی و از اساس کذب است.
کد خبر: ۱۳۶۵۰۵۱

یارانه نان با حذف یارانه آرد اهمیت پیدا کرد. یارانه نان همچنین در پی افزایش قیمت نان به یکی از مهم‌ترین اخبار روز تبدیل شده است. مبلغ یارانه نان هنوز معلوم نیست. دریافت کنندگان یارانه نان نیز هنوز اعلام نشده است. در ادامه درباره یارانه نان بیشتر بخوانید.

چه کسانی منتظر دریافت یارانه نان باشند؟

به گزارش جام جم آنلاین این روزها ماجرای یارانه نان حسابی چالش برانگیز شده است تا اینکه در این میان خبری مبنی بر ارائه کارت یارانه پخش شد و البته با اعلام وزارت کشور تکذیب شد. با این حال باید منتظر چنین کارتی بود یا نه؟

به نقل از تسنیم، در اطلاعیه وزارت کشور آمده است: رسانه‌های معاند از روز گذشته با انتشار تصاویر کارت جعلی یارانه نان به دنبال تشویش اذهان عمومی و ایجاد نگرانی نسبت به عرضه نان در داخل کشور برآمده‌اند.

این اطلاعیه افزوده است: اکنون که دولت مردمی و عدالت‌محور رئیسی در بحبوحه جنگ اقتصادی همه‌جانبه دشمن، برای عبور از ارز رانت آور و فسادزا با پرداخت یارانه مستقیم به مردم وارد عمل شده است، انتظار می‌رود رسانه‌های کشور با درک صحیح از شرایط موجود، در کنار نقد سازنده که موجب بالندگی دولت خواهد شد، دستاوردها و خدمات ارزنده دولت مردمی هم مورد توجه قرار دهند.

همچنین در مقابله با فضاسازی‌های رسانه‌های معاند، فعالانه‌تر و سریع‌تر عمل کنند و به سهم خود یاری‌گر دولت در عبور دادن کشور از مشکلات اقتصادی باشند.

در این اطلاعیه تصریح شده است: دولت مردمی رئیسی بنا دارد، بر اساس توصیه‌های رهبر انقلاب در مراسم تنفیذ حکم ریاست جمهوری که تاکید داشتند دولت، مسائل، مشکلات و راه‌حل‌ها را با مردم در میان بگذارد، تلاش دارد تصمیم‌های کلان و راهبردی را شفاف با مردم در میان بگذارد و ملت را در تصمیم‌های خود سهیم سازد.

در این اطلاعیه تاکید شده است: از این رو، از رسانه‌ها و فعالان فضای مجازی انتظار می‌رود، سهم خود را در فرضیه جهاد تبیین بیش از گذشته ادا کنند و در زمانی که دولت در حال جراحی اقتصادی است، در مقابل ماشین تخریب و تحریف بدخواهان و رسانه‌های معاند، روشنگری داشته باشند و اجازه ندهند در جنگ روایت‌ها، دشمنان ذهن ملت بزرگ ایران را مخدوش سازند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها