رادیو سلامت هر شب در قالب قصه، مفاهیم رمضانی را به کودکان آموزش می‌دهد

سفر به یک دنیای دست نیافتنی

شنوندگان رادیو سلامت می توانند روزهای جمعه شنونده یک جنگ شاد با آیتم های متنوع با نام کوچه سلامت پلاک 102 باشند که به تهیه کنندگی محسن کریمی پخش می شود.
کد خبر: ۱۳۶۲۸۶۹

به گزارش جام‌جم، کوچه سلامت پلاک 102، برنامه موسیقایی رادیو سلامت است که موسیقی متناسب با آیتم های برنامه به صورت زنده اجرا می شود. امیرحسین انصافی، امیر پارسی و آسیه گرجی قطعات نمایشی را بازی می کنند. این برنامه که در قالب جنگ شاد روزهای جمعه از ساعت 9 تا 11 پخش می شود، تلاش دارد ساعت خوشی را برای شنوندگان فراهم کند.
یکی از قطعات نمایشی با نام کافی و نعمت پخش می شود که روایتگر داستان دو باجناق و یک مادرزن است که با ماجراهای متفاوتی دست و پنجه نرم می کنند و لحظات کمدی را برای شنوندگان شکل می دهند. این برنامه که از 9 سال پیش روی آنتن رادیو سلامت قرار دارد، شامل بخش های متنوع است.
از دیگر آیتم های این برنامه می توان به ایستگاه خنده، ترانه، دکه سلامت (خبرهای علمی روز)، مطب آقای دکتر (آموزش مطالب علمی)، خاطرات مادربزرگ (نوستالژی خاطرات)، گنجینه (پاس داشتن زبان فارسی و به کار بردن کلمات فارسی)، گل و گلدون (یادآوری اتفاقات خوب قدیم از جمله همچشمی نکردن و دورهمی های خانوادگی و مقایسه دنیای گذشته و مدرن) و ... است.
شنوندگان رادیو سلامت می توانند روزهای جمعه سری به کوچه سلامت پلاک 102 بزنند و حال وهوایش را تغییر بدهند. سردبیری و گویندگی این برنامه به عهده فیروزه آدابی است.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها