فروشگاه اینترنتی آجیل، خشکبار و زعفران برادران حسینی قبل از پایان یافتن سال 1400 جشنواره فروش زعفران امسالی را با قیمت قبل راه اندازی کرده است تا شما مشتریان عزیز بتوانید انواع زعفران برادران حسینی را در وزن ها و بسته بندی های مختلف با قیمت بسیار مناسب خریداری کرده و درب منزل تحویل بگیرید.
کد خبر: ۱۳۵۶۹۵۰
در این فراخوان مجموعه برادران حسینی قیمت کلیه زعفران های امسالی را با قیمت قبل برای عموم مردم قرار داده است. شما برای استفاده از این فرصت می توانید با مراجعه به فروشگاه اینترنتی برادران حسینی به نشانی www.hosseinibrothers.ir خرید خود را انجام دهید.
 
 
زعفران امسالی را با قیمت قبل بخرید!!

در این فراخوان چه زعفران هایی به فروش می رسد؟

متاسفانه به دلیل قیمت بالا و گران بها بودن زعفران، سوء استفاده و تقلب های زیادی در فروش این محصول صورت می گیرد. مصرف کنندگان زعفران برای خرید این محصول حتما باید از فروشگاه های معتبر اقدام به خرید زعفران کنند.  در این طرح کلیه زعفران های برادران حسینی با قیمت های بسیار مناسب عرضه شده است. زعفران برادران حسینی در وزن های مختلف و بسته بندی های گوناگونی عرضه می شود.

وزن هایی که در این فرخوان شما می توانید خرید کنید شامل موارد زیر می شود:

زعفران یک گرمی برادران حسینی
 
زعفران نیم مثقالی برادران حسینی
 
زعفران یک مثقالی برادران حسینی
 
زعفران دو مثقالی برادران حسینی
 
زعفران های کادویی برادران حسینی

همچنین در بین زعفران های برادران حسینی انواع مختلفی بسته بندی کادویی زعفران هم وجود دارد که با توجه به نزدیک شدن به ایام عید و دید و بازدید می توانید به صورت کادویی این زعفران ها را به صورت هدیه تقدیم عزیزانتان کنید و از دادن یک هدیه لاکچری لذت ببرید.

همان طور که بیان شد، زعفران برادران حسینی در بسته بندی های ظاهری متفاوتی عرضه می شود و این موضوع برای مشتریان عزیز بسیار مناسب می باشد. چرا که می توانند با توجه به سلیقه و همچنین نیاز خود از میان بسته بندی های متنوع یکی را انتخاب کنند.
 
 
زعفران امسالی را با قیمت قبل بخرید!!
 

فرصت استفاده از جشنواره فروش زعفران برادران حسینی:

مجموعه آجیل، خشکبار و زعفران برادران حسینی این قیمت ها را پایان سال 1400 برای مشتریان خود فراهم کرده است تا زعفران های جدید و امسالی را با قیمت قبل خریداری نمایند. پس تا فرصت هست به سایت این مجموعه سر بزنید و از قیمت های بی نظیر زعفران برادران حسینی نهایت استفاده را ببرید.

برای اینکه بسته های شما قبل از سال جدید به دستتان برسد باید زودتر خرید خود را قطعی کنید. مجموعه برادران حسینی تمامی سفارش ها را در اسرع وقت پردازش کرده و تحویل شرکت های حمل و نقل می دهد.

چگونه در این فرخوان شرکت کنیم؟

فقط کافی است به سایت این مجموعه به نشانی www.hosseinibrothers.ir مراجعه کرده و وارد دسته بندی زعفران شوید. در این صفحه انواع و اقسام زعفران ها را مشاهده می کنید. فقط کافیست محصول مربوطه را به سبد خرید خود اضافه کرده و باقی مراحل را طی کنید.

در انتهای این فراخوان برای ارتباط بیشتر با مجموعه برادران حسینی از طریق راه های ارتباطی زیر اقدام نمایید. پشتیبانی این مجموعه سریعا پاسخ شما را خواهند داد. ساعات پشتیبانی این فروشگاه اینترنتی 9 صبح الی 21 شب می باشد.

نشانی اینترنتی سایت آجیل، خشکبار و زعفران برادران حسینی: https://hosseinibrothers.ir

شماره تماس: 0513330

ایمیل: support@hosseinibrothers.com

آدرس فروشگاه حضوری:

شعبه مرکزی: مشهد، میدان توحید

شعبه 2: بلوار وکیل آباد، نبش وکیل آباد 36

آدرس کارخانه: مشهد، شهرک صنعتی توس، فاز یک، تلاش شمالی 5.2، پلاک 263
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها