jamejamonline
بازار عمومی کد خبر: ۱۳۴۱۳۶۴   ۱۷ مهر ۱۴۰۰  |  ۱۲:۴۵

معمولا وقتی داریم دنبال یک خانه می‌گردیم، یکی از مزیت‌هایی که جناب فروشنده به ما معرفی می‌کند ، چیزی نیست جز پکیج دیواری !! البته این موضوع دوطرفه است و معمولا دیگر استفاده از پکیج یکی از امکانات ضروری به حساب می آید.

تعمیر پکیج و خدمات پکیج به صورت تخصصی

 
معمولا وقتی داریم دنبال یک خانه می‌گردیم، یکی از مزیت‌هایی که جناب فروشنده به ما معرفی می‌کند ، چیزی نیست جز پکیج دیواری !! البته این موضوع دوطرفه است و معمولا دیگر استفاده از پکیج یکی از امکانات ضروری به حساب می آید. هنوز هم وقتی همزمان از آب گرم استفاده می شود، خیلی از پکیج ایران رادیاتور  فراموش می کنند که باید به همه لوله ها خدمت رسانی کنند و معمولا ظرف های داخل سینک را به حمام ترجیح می دهند. درصورتیکه نیاز به تعمیر پکیج بوتان داشتید و یا لازم بود تا فردی برای عیب یابی و بازدید پکیج اطلاعاتی را در اختیار شما قراردهد، می توانید با خیال راحت این کار را به تاسیسات بابامرادی بسپارید.


چرا برای تعمیر پکیج تاسیسات بابامرادی را انتخاب کنیم؟


ثبت سفارش در تاسیسات بابامرادی رایگان است و اگر از مشخصات یا قیمت اعلام شده تعمیرکار پکیج راضی نبودید می توانید بدون هزینه سفارش را لغو نمایید.
 
پشتیبانی تاسیسات بابامرادی همواره در کنار شماست. خدای ناکرده اگر حین تعمیر پکیج یا بعد از آن مشکلی برای شما پیش آمد می توانید مطمئن باشید که شکایت شما توسط نیروهای متعهد تاسیسات بابامرادی پیگیری می شود.
 
شما می توانید از هر کانال ممکن: وبسایت، اپلیکیشن، تلفن و حتی شبکه های اجتماعی سفارش تعمیر پکیج را ثبت کنید.
 
کل این فرایند از ثبت سفارش تا وقتی اولین تعمیرکار به شما پیشنهاد بدهد معمولا کمتر از 10 دقیقه طول می کشد.
 
شما سفارش تعمیر پکیج را به سامانه ای می دهید که 2 سال پیاپی در سال ها 1397 و 1398 اپلیکیشن برتر کشور در حوزه خدمات منزل در جشنواره وب و موبایل شده است.
 
شما در این انتخاب تنها نیستید. بیش از 15000 نفر تا کنون از این خدمات تاسیسات بابامرادی استفاده کرده اند.
 
بیش از 60 تعمیرکار پکیج با تجربه در تاسیسات بابامرادی مشغولند که شما می توانید بهترین سرویسکار پکیج را انتخاب نمایید.  
 

تعمیر پکیج و خدمات پکیج به صورت تخصصی اندیشه
نمایندگی پکیج بوتان در کرج  


ممکن است پکیج شما پس از چند وقت کار کردن دچار نقص شده و نیاز به تعمیر یا سرویس داشته باشد. نقص در عملکرد پکیج می‌تواند به دلایل مختلفی باشد و یکی از مشخص‌ترین علائم آن، گرم نشدن آب یا صداهای متفاوت از آن  است که باید بلافاصله برای رفع آن اقدام نمود. شما می ‌توانید در صورت مشاهده چنین علائمی از طریق سایت تاسیسات بابامرادی، بهترین متخصصان را درخواست نموده و نسبت به تعمیر یا سرویس پکیج خود اقدام نمایید. متخصصین این خدمت تحت نظر نمایندگی پکیج بوتان دراندیشه ، با قیمت مشخص و پشتیبانی 24 ساعته به شما عزیزان خدمت‌ رسانی می‌ کنند.

در ادامه توضیحات تکمیلی در مورد خرابی‌ و تعمیر پکیج و نحوه خدمت رسانی تاسیسات بابامرادی آمده است.


مشکلات احتمالی پکیج


ظاهرا مدارگرمایشی فعال بوده ولی رادیاتورها گرمای مطلوب را ندارند.
 
دمای آب مصرفی مناسب است ولی سیستم گرمایشی عمل نمی ‌کند.
 
سیستم آب گرم مصرفی گرمای مطلوب را ندارد.
 
پکیج به حالت انفجاری روشن می ‌شود.
 
افت فشار مکرر مدار گرمایش پکیج.
 
با افزایش دما در مدار گرمایش، فشار هم زیاد می ‌شود.
 
نوسان دمای آب مصرفی.
 
افزایش خودبه‌خود فشار در مدار گرمایش، تا حدی که گاهی شیر اطمینان فعال می ‌شود.
 
غیر فعال شدن پمپ پکیج
 
کاهش دمای آب مصرفی
 
سر و صدای بیش از اندازه پکیج
 
یخ زدن آب پکیج
 

تمامی موارد بالا از جمله مشکلاتی است که ممکن است برای این وسیله در طول عمر آن اتفاق بیافتد و در صورت عدم تعمیر پکیج در این موارد، خطرات بزرگی نظیر ترکیدگی و انفجار در پی خواهد داشت .


آموزش ثبت درخواست تعمیر پکیج


فرایند ثبت درخواست و انتخاب متخصص در نمایندگی ایران رادیاتور در اندیشه بسیار ساده می باشد.

برای جلوگیری از ایجاد هر گونه اشتباه لطفا تا پایان این پست با ما همراه باشید و سپس اقدام به ثبت درخواست کنید.
 
تعمیر پکیج و خدمات پکیج به صورت تخصصی اندیشه
مرحله اول : چه تخصصی میخواهید.

قبل از هرچیز برای ثبت سفارش خود در مرکز تعمیرات پکیج در اندیشه ، تخصص مورد نظر خود را انتخاب می کنید. با توجه به این سرویس وارد تخصص سیستم سرمایشی و گرمایشی شوید.

در ادامه به پایین صفحه آمده و در بین گزینه ها ، تعمیر پکیج را انتخاب کنید.

مرحله دوم: انتخاب برند برای تعمیر پکیج

در مرحله دوم ، برند پکیج خود را انتخاب کرده و بر روی گزینه مرحله بعد در سمت چپ صفحه کلیک کنید.

مرحله سوم: نصب یا تعمیر

در این مرحله ، خدمت خود را انتخاب کنید. در واقع مشخص کنید برای نصب یا تعمیر اقدام نموده اید و سپس به مرحله بعد بروید.

مرحله چهارم : انتخاب مشکل

در مرحله چهارم مشکل پکیج خود را انتخاب نمایید. بعضی از این مشکلات شامل: تنظیم شدن آب ، منبع انبساط و تنظیمات پکیج است.

مرحله پنجم: اضافه کردن تصویر برای تعمیر پکیج

در این مرحله در صورت تمایل می توانید از مشکلات دستگاه خود عکس گرفته و به سفارش خود اضافه کنید و سپس بر روی مرحله بعد کلیک کنید.

مرحله ششم: سخن آخر

در این مرحله ، هر توضیحی که فکر می کنید ، نیاز است تا مخاطب بداند ، اضافه کنید.

مرحله هفتم: تعیین زمان برای تعمیر پکیج

در مرحله هفتم ، زمان مورد نظرتان برای حضور متخصص را تنظیم کنید. این مورد شامل تعیین روز و ساعت است. فراموش نکنید برای حضور در مرحله بعد ، باید در سایت تاسیسات بابامرادی در وارد شده و یا ثبت نام کرده باشید.

مرحله هشتم: کجا بیایم

در این مرحله ، آدرس خود را مشخص کرده و برای هماهنگی شماره تماستان را درج می کنید و یر روی گزینه ثبت آدرس کلیک می کنید. تبریک می گوییم ، سفارش شما ثبت شد.

تعمیر پکیج تاسیسات بابامرادی شامل خدمات متنوعی است که بسته به نوع خرابی و مشکلی که برای پکیج اتفاق می‌افتد، میتوانید درخواست خود را ثبت کرده و کار را به بهترین متخصصین بسپارید با توجه به اینکه این خدمت برای هر یک از برندها متفاوت است اما متخصصین آچاره بر روی تمامی برندها تسلط داشته و تمامی خدمات تعمیر پکیج تحت ضمانت تاسیسات بابامرادی ارائه می‌ گردد.

نمایندگی بوتان در اندیشه

هرگونه مشکل و نقص فنّی پکیج خود را به نمایندگی بوتان در اندیشه بسپارید. ما بهترین تیم تعمیر پکیج را با کم‌ترین قیمت و بالاترین کیفیت به شما ارائه می‌کنیم. تعمیرکاران ما به صورت آموزش دیده خدمات سرویس و تعمیر پکیج شما را در کم‌ترین زمان ممکن برای شما انجام می‌دهند.


سرویس به موقع پکیج 


حتی اگر پکیج شما به درستی کار می‌کند، سرویس پکیج به صورت منظم و طبق برنامه میتواند به کارکرد بهینه و طولانی شدن طول عمر مفید آن بیافزاید. لذا همواره برنامه سرویس کردن پکیج تاچی خود را توسط سرویسکار ماهر و تعمیرکار پکیج تاچی در نظر داشته باشید. توصیه می‌شود که این کار را سالانه و در ابتدای شروع فصل سرما انجام دهید تا در میانه زمستان با مشکلات ناخواسته مثل گرم نکردن آب، خاموش شدن ناگهانی  و… مواجه نگردید.


مزایای استفاده از پکیج


از مزایای پکیج دستگاه ، به حجم کم و قرار گرفتن آن بر روی دیوار یا زمین می توان اشاره کرد. در مرحله بعدی ، ایمنی بالا و استفاده شخصی آن در هر خانه یکی از دلایلی است که آن را مطلوب اکثر خانواده ها قرار داده است و برای تعمیر آن همه اعضای یک ساختمان دچار دردسر نمی شوند.

پکیج ها را معمولا در فضای باز و تراس ها نصب می کنند اما اگر در محیط منزل نصب شوند ، نیاز به دودکش برای خروج دود و ایجاد هوا ، برای مصرف اکسیژن دارند.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

نیازمندی ها