jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۳۴۱۲۵۰   ۱۶ مهر ۱۴۰۰  |  ۱۴:۳۹

زورگیر حرفه ای که با اسلحه قلابی از 35 نفر در فردیس استان البرز سرقت کرده بود، در تور پلیس گرفتار شد.

به گزارش خبرنگار حوادث جام جم آنلاین ، سردار عباسعلی محمدیان ، فرمانده انتظامی استان البرز در تشریح این خبر گفت:  پس از وقوع چند فقره سرقت به شیوه زورگیری توسط راکب یک دستگاه موتورسیکلت در سطح شهرستان فردیس، رسیدگی به موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.
کارآگاهان درتحقیقات اولیه خود متوجه شدند که سارق با استفاده از یک موتورسیکلت سرقتی و پلاک مخدوش ابتدا سوژه های خود را در خیابان های پر تردد شناسایی کرده و با زیرنظر قرار دادن او ، در یک فرصت مناسب با تهدید سلاح قلابی اقدام به سرقت تلفن همراه آنها می کند.


وی با بیان اینکه سارق بسیار حرفه ای عمل کرده و هیچ گونه ردی از خود بر جای نگذاشته بود، اظهار داشت: کارآگاهان سرانجام پس از چندین روز تلموفق به شناسایی سارق شده و در یک عملیات هماهنگ و ضربتی او را در شهر فردیس دستگیر کردند. در بازرسی از مخفیگاه سارق موتور سیکلت و تعدادی گوشی تلفن همراه سرقتی کشف شد.


سردار محمدیان با اشاره به دستگیری 2 مالخر اموال مسروقه در این رابطه، اظهار داشت: سارق که پس از دستگیری چاره ای جز بیان حقیقت در پیش روی خودش نمی دید، به 35 فقره سرقت با استفاده از سلاح قلابی در سطح استان های البرز و تهران اقرار کرده است.کارشناسان ارزش اموالی که توسط این سارق به سرقت رفته است را 2 میلیارد ریال برآورد می کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

امروز در تقویم، روز آتش‌نشانی و ایمنی است. فرصتی مناسب برای یادآوری این نكته كه براساس آمارهای به دست‌آمده، در حال حاضر حدود ۲۵ درصد از كل حریق‌ های شهر تهران را آتش‌ سوزی‌ های ساختمانی تشكیل می‌دهد كه سهم ساختمان‌ های بلندمرتبه قابل توجه است.

«لحظه»ای که مهم است

«لحظه»ای که مهم است

«علی لندی که بود و چه کرد؟ (۲ نمره)» در بهترین حالت این سوالی است که سال‌های بعد در امتحانات دانش‌ آموزان مطرح می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها