jamejamonline
لرستان عمومی کد خبر: ۱۳۴۰۱۵۱   ۰۹ مهر ۱۴۰۰  |  ۱۴:۳۴

نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: عشایر کمربند امنیتی نظام جمهوری اسلامی و همواره در حفظ ارزش‌های کشور پیش قدم هستند.

پیشگامی عشایر در حفظ ارزش های اسلامی به گزارش جام جم انلاین لرستان: حجت الاسلام سید احمدرضا شاهرخی اظهار کرد: روحانیون مبارزی که تحت تعقیب رژیم پهلوی بودند در منزل عشایر پناه داشتند و بر همین اساس ارتباط، پیوند و استحکام میان عشایر و روحانیت از دیرباز وجود داشته است.
 
وی افزود: عشایر مردمی انقلابی، متدین، شجاع، غیور، محب اهل بیت و متعصب در حفظ ارزش‌های دینی می‌باشند و به جهت اقتصادی اهل تولید و در عین حال کم مصرف، قانع و کم هزینه برای نظام اسلامی هستند و هر چه دارند در طبق اخلاص می گذارند.
 
حجت الاسلام شاهرخی بیان کرد: امروز عزت و اقتدار ملت ایران در راهپیمایی با شکوه اربعین در کشور عراق به واسطه رشادت‌ نیروهای مسلح، رزمندگان، جهادگران، عشایر و بسیجیان است.

وی گفت: پا برجایی نظام در سایه قوت، قدرت و سرمایه‌ای است که عشایر غیور فراهم کرده‌اند.
 
 حجت الاسلام شاهرخی افزود: سپاه ناحیه عشایری استان در زمینه پیوند مستحکمی که میان عشایر، ریش سفیدان و معتمدان وجود دارد به خوبی قدم بر می‌دارد.

امام جمعه خرم آباد گفت:  انتظار می رود مسئولان بیش از گذشته به امور عشایر توجه کنند و هر آنچه را سبب رفاه، رونق تولید و محرومیت‌ زدایی این قشر است انجام دهند.

وی ادامه داد: لازم است تا قب ماندگی‌هایی که در طول ۸ سال گذشته ایجاد شده است در دولت سیزدهم جبران شود.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

سرویس لرستان - یادداشت

بیشتر
نقش راه‌آهن در توسعه گردشگری

نقش راه‌آهن در توسعه گردشگری

حمل‌ونقل بخش مهمی از فعالیت‌ها در بخش گردشگری است که علاوه بر جابه‌جایی گردشگران از مبدأ به مقصد، خود نیز می‌تواند یک جاذبه گردشگری باشد. راه آهن یکی از اقتصادی‌ترین وسایل حمل و نقل محسوب می‌شود.

نیازمندی ها