jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۳۳۰۳۹۲   ۱۴ مرداد ۱۴۰۰  |  ۱۹:۲۸

زن جوان بعد از دعوا با همسرش، تصمیم گرفت کودک ۱۰ماهه شان را به قتل برساند و خودکشی کند. این مادر زنده ماند اما کودکش جان باخت.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین به نقل از روزنامه جام‌جم، رسیدگی به این پرونده پس از ارجاع پرونده مرگ مشکوک کودک ۱۰ماهه‌ای به پلیس کرج آغاز شد. ماموران در ابتدا به تحقیق از پدر کودک پرداختند که او گفت: هفته گذشته وقتی به خانه آمدم متوجه بدحال بودن همسر و کودک ۱۰ماهه‌مان شدم. سریع با اورژانس تماس گرفتم و آن‌ها را به بیمارستان بردم. کودک‌مان به دلیل شدت مسمومیت جان باخت، اما همسرم زنده ماند.

این در حالی بود که پزشکی‌قانونی در گزارش خود علت مرگ کودک را مسمومیت با محلول لوله بازکنی اعلام کرد. با این گزارش قتل کودک برای ماموران ائاره مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی البرز قطعی شد و به تحقیق از مادر او پرداختند.

زن ۱۸ ساله در ابتدا ادعا کرد که فرزندش هنگام بازی محلول را برداشته و خورده، اما در ادامه لب به اعتراف گشود و گفت: روز حادثه با همسرم بحث کردم و خیلی عصبانی بودم.

به همین دلیل تصمیم گرفتم فرزندم را بکشم و خودم هم خودکشی کنم. محلول لوله‌بازکنی خریدم و محتویات آن را با سرنگ به فرزندم دادم و خودم هم خوردم. وقتی شوهرم به خانه رسید ما را به بیمارستان انتقال داد که زنده ماندم.

پس از اعتراف این زن به فرزندکشی، بازپرس جنایی کرج برای او قرار قانونی صادر کرد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها