گفت‌وگو با مسعود روشن پژوه، مجری برنامه «مثبت صباهنگ» رادیو

بچه‌های رسانه‌ همپای کادر درمان

ویژه برنامه های رادیو صبا در آستانه عید غدیر خم 

همزمان با فرارسيدن عيد سعيد غدير خم، شبكه  راديويي صبا برنامه هاي متنوع براي اين مناسبت در نظر گرفته است که از آغاز دهه ولایت و امامت راهی آنتن صبا میشود.
کد خبر: ۱۳۲۸۵۰۰
به گزارش جام جم آنلاین، در آستانه عید سعید غدیر خم این شبکه رادیویی برنامه های متنوعی را با عنوان های "عصر غدیر"، "میزبان "، "زیرچتر لبخند" و "شاد باش" تهیه و تدارک دیده است.

"عصر غدیر" عنوان ‌برنامه  زنده عصر گاهی است که ویژه دهه ولایت و امامت طراحی شده و با توجه به نامگذاری این روز "عصر غدیر" به صورت زنده در فضایی شاد به موضوعات اجتماعی مربوط به پیام غدیر و دهه ولایت و امامت می پرازد.

این برنامه هر روز از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 17 با اجرای مهدی پر و لاله جلال آبادی راهی آنتن صبا می شود.

ویژه برنامه "زیر چتر لبخند" که با اجرای سهیل غلامرضا پور و علی نظری از کمدینهای خوب کشور دردهه ولایت وامامت هر شب ساعت 21 به مدت یک ساعت راهی آنتن صبا میشود. در این برنامه مسابقاتی بر پایه طنز و سرگرمی طراحی شده است که برای مخاطبان بسیار جذاب و پر هیجان است.

البته با توجه به استقبال مخاطبان از برنامه "زیر چتر لبخند" به عنوان ویژه برنامه دهه ولایت و کرامت رادیو صبا، پخش این ویژه برنامه تا پایان ذی الحجه ادامه خواهد داشت.

"میزبان " ویژه برنامه دیگر دهه ولایت و امامت است که هر روز ساعت ۱۵:۳۰ در هر برنامه مریم خادمپور میزبان یکی از خیرین خوب کشورمان است، که به عشق امیر المومنین (ع) فعالیت می کند. این برنامه به تهیه کنندگی آزاده شاهرخ مهر از رادیو صبا پخش می شود.

"شادباش" عنوان ویژه برنامه روز عید غدیرخم این شبکه رادیویی است که با بخش ها متنوع در روز عید غدیر خم از ساعت ۱۰ صبح با حضور هنرمندان خوب کشورمان در عرضه موسیقی و بازیگری همراه مخاطبان این روز برزگ را جشن می گیرد.

این برنامه به تهیه کنندگی آزاده شاهرخ مهر و با اجرای مهبد قناعت پیشه و فریبا باقری راهی آنتن می شود.

در این روزها رادیو صبا در سایر برنامه های روتین شبکه نیز به گرامیداشت دهه ولایت و امامت می پردازد.

برنامه زنده "صبح صبا" با انتخاب موضوع در مورد هدیه دادن و عرض شاد باش و تبریک از رادیو صبا پخش میشود.

"صبح صبا" شنبه تا چهارشنبه از ساعت 7 صبح به تهیه کنندگی سجاد کلبادی نژاد و گویندگی مهبد قناعت پیشه و محمدرضا قلمبر روانه آنتن میشود.

برنامه خانواده محور "به وقت زندگی" در این ایام، تبیین منش مولی الموحدین حضرت علی (ع) را محور برنامه های خود قرار داده است. این برنامه هر روز ساعت 10 صبح به تهیه کنندگی ساریا چهری و اجرای مهسا حق پناه روانه آنتن صبا می شود.

برنامه موسیقی محور "صباهنگ" با اضافه کردن بخش ویژه "نوای غدیر" به پخش موسیقی و ترانه های ویژه ایام غدیر خم در فضایی شاد و پرنشاط می پردازد.

این برنامه به تهیه کنندگی رضا عزتی ازشنبه تا چهارشنبه ساعت 18:30 از رادیو صبا پخش می شود.

این شبکه رادیویی به مناسبت دهه ولایت و امامت در فضای مجازی نیز با راه اندازی پویش هدیه ای به رسم علی (ع) به گرامیداشت ایام ولایت و امامت می پردازد.
newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها