jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۱۳۲۸۴۱۰   ۰۳ مرداد ۱۴۰۰  |  ۱۶:۴۰

منابع لبنانی از تیراندازی نظامیان صهیونیست به یک لبنانی در نزدیکی دیوار میان این کشور و فلسطین اشغالی خبر دادند.

به گزارش جام جم آنلاین، منابع لبنانی از تیراندازی نظامیان صهیونیست به یک لبنانی خبر دادند.

این منابع اعلام کردند: گشتی رژیم صهیونیستی به سوی یک چوپان لبنانی که در حال چراندن گوسفندانش بود در منطقه نزدیک به دیوار مرزی میان لبنان و فلسطین اشغالی در منطقه جبل الروس در شهرک کفر شوبا تیراندازی کردند.

جزییات بیشتری منتشر نشده است.

گفتنی است که هواپیماهای متجاوز رژیم صهیونیستی تقریباً هر روز وارد حریم هوایی لبنان شده و در نقاط مختلف این کشور عملیات شناسایی و جاسوسی انجام می دهند و اعتراض های مکرر مقام های لبنانی به مقام های سازمان ملل در این زمینه به دلیل اعمال فشار آمریکا و لابی صهیونیستی راه به جایی نبرده است.

در همین حال ارتش لبنان روز سه شنبه گذشته با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد منطقه وادی حامول در جنوب این کشور هدف حملات توپخانه‌ای از داخل سرزمین های اشغالی قرار گرفت.

ارتش لبنان درباره تلفات و خسارات این حمله اشاره‌ای نکرد. بنا بر اعلام ارتش لبنان این منطقه روز سه شنبه هدف ۱۲ گلوله توپ ۱۵۵ میلیمتری قرار گرفت.

پس از ادعای رژیم صهیونیستی در مورد شلیک دو موشک از خاک لبنان به سرزمین‌های اشغالی‏، یگان توپخانه‌ای این رژیم منطقه وادی حامول را گلوله باران کرد.

منبع: مهر

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
طالبان باید خودش را ثابت کند

طالبان باید خودش را ثابت کند

اخباری که از افغانستان درباره عملکرد طالبان می‌رسد نشانگر این است که بیشتر باید درباره این جریان تامل کرد و به عبارتی هنوز برای قضاوت درباره این‌که آیا ماهیت این گروه تغییر کرده و طالبان امروز با طالبان دیروز فرق می‌کند زود است.

حرکت پرشتاب قطار افول ایالات متحده

حرکت پرشتاب قطار افول ایالات متحده

نیویورک‌ پست با اشاره به نتایج نظرسنجی هفته گذشته، درخصوص وضعیت رئیس‌ جمهور آمریکا، جو بایدن که با موجی از انتقادها درباره آنچه در افغانستان روی می‌دهد، مواجه است، تاکید کرد از هر ۱۰ آمریکایی شش نفر معتقدند کشور در حال خارج شدن از مسیر است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها