سرپرست معاونت فرهنگی، تبلیغی و آموزشی اداره کل تبلیغات اسلامی بوشهر؛

تشریح برنامه های فرهنگی دهه کرامت

اداره کل تبلیغات اسلامی استان بوشهر؛

برگزیدگان مهرواره محله‌ی همدل معرفی شدند

پس از برگزاری جلسه داوری آثار برتر محله همدل استان بوشهر برگزیدگان این مهرواره در سطح استان معرفی شدند.
کد خبر: ۱۳۲۷۵۵۴

 

به گزارش جام جم آنلاین بوشهر؛ جلسه داوری آثار رسیده به مهرواره‌ی محله همدلی با حضور حجت‌الاسلام ‌محمدرضا طاهری مدیرکل تبلیغات اسلامی، حجت‌الاسلام محمدرضا اسماعیل‌پور مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان، فاطمه کرمپور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی و سایر اعضاء کمیته داوران در سالن اجتماعات اداره کل تبلیغات اسلامی بوشهر برگزار شد.
در این جلسه تمام آثار ارسال شده مورد بحث و بررسی قرار گرفت و در پایان اعضاء شرکت‌کننده در جلسه به ارزیابی و داوری آثار مورد نظر پرداختند.
پس از بررسی‌های انجام گرفته و احتساب معدل امتیاز های داوری و پیامک‌های مردمی استان بوشهر حجت‌الاسلام محمد قادری با کسب ۹۰ امتیاز به عنوان نخست استانی دست یافت و به مرحله کشوری راه یافت.
اکرم غیب اللهی با کسب ۸۴ و مصطفی بدری با کسب ۸۲ امتیاز رتبه‌های دوم و سوم مهرواره‌ی محله‌ی همدلی استان بوشهر را به دست آوردند.

گفتنی است، جشنواره «مهرواره محله همدل» رویکردی مشارکت محور در قالب انتقاد غیرمستقیم است که علاوه بر بیان مشکلات و کمبودها، تلاش می‌کند با فرهنگ‌سازی طرح مشکلات و بیان مسئله توسط مردم و با احساس مسئولیت و همدلی دلسوزانه مشکل را رصد کرده و نسبت به رفع آن به ارایه راهکار بپردازد.

سازمان تبلیغات اسلامی با ارایه این مدل جدید تلاش می‌کند تا مشکلات حوزه‌های مختلف محلات و شهرها توسط خود شهروندان شناسایی شده و برای رفع این مشکلات مدل گفتمانی حل مساله را نهادینه کند تا بدون دغدغه مسائل یاد شده برطرف و زمینه توسعه در ابعاد مختلف مهیا شود.

 

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها