jamejamonline
اقتصادی اقتصاد ایران کد خبر: ۱۳۱۹۰۸۱   ۱۳ خرداد ۱۴۰۰  |  ۱۱:۵۹

سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی:

هیچ مشکلی در تأمین و توزیع بنزین وجود ندارد

سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی با تأکید بر اینکه هیچ مشکلی در تأمین و توزیع بنزین وجود ندارد، گفت: تمام مخازن جایگاه‌های عرضه بنزین پُر است و در انبارهای ذخیره فرآورده نفتی، به اندازه کافی بنزین به صورت ذخیره شده داریم.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از تسنیم، فاطمه کاهی، سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی، اظهار داشت: در حال حاضر در توزیع بنزین کشور و به خصوص تهران هیچ مشکلی نداریم.

وی افزود: تمام مخازن جایگاه‌های عرضه بنزین پُر است و در انبار‌های ذخیره فرآورده نفتی، به اندازه کافی بنزین به صورت ذخیره شده داریم.

سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی تصریح کرد: با وجود آنکه هیچ مشکلی در تأمین و توزیع بنزین نداریم، همکاران ما در آماده باش کامل هستند و نظارت میدانی بر جایگاه‌های عرضه در حال انجام است.

وی ادامه داد: پالایشگاه تهران نیز تا ساعاتی دیگر وارد مدار تولید خواهد شد؛ با این وجود، هیچ گاه تأمین بنزین یک کلانشهر مثل تهران از طریق یک مبدأ انجام نمی‌شود که با بروز مشکل احتمالی، در تأمین بنزین دچار وقفه شویم، بلکه بنزین مورد نیاز تهران از پالایشگاه‌های مختلفی از جمله اراک تأمین می‌شود.

منبع: تسنیم
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
معیشت،‌ در صدر اولویت‌ ها

معیشت،‌ در صدر اولویت‌ ها

با توجه به موج گرانی کالاهای اساسی و تورم‌های بی‌ سابقه در چند سال اخیر و همچنین رشد اقتصادی کشورمان که در یک دهه اخیر نزدیک به صفر بوده‌است، قدرت خرید مردم و خانوارهای ایرانی به‌ شدت کاهش یافته و سفره آنها نیز کوچک‌تر شده‌است.

توسعه تجارت از طریق دیپلماسی اقتصادی

توسعه تجارت از طریق دیپلماسی اقتصادی

دولت یازدهم و دوازدهم تمام تمرکز خود را روی حوزه خارجی، دیپلماسی سیاسی و پیش‌بردن قرارداد برجام گذاشت که این امر نیز صرفا وعده‌ای بیش نبود، به‌طوری‌که در هشت سال گذشته شاهد آن بودیم که در وضعیت اقتصادی کشور، وضعیت اشتغال و معیشت مردم گشایشی به‌وجود نیامد و حتی سفره مردم نیز کوچک‌تر شد و در کنار کاهش ارزش پول ملی اغلب خانوارها قدرت خرید خود را از دست دادند.

گفتگو

بیشتر
تکمیل مسکن مهر؛ 4 ماه بعد

گفت‌وگو با مهدی هدایت، مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس درباره سرنوشت مسکن مهر و طرح اقدام ملی مسکن

تکمیل مسکن مهر؛ 4 ماه بعد

پیشنهاد سردبیر بیشتر