رییس مرکز اورژانس تهران اعلام کرد:

آتش سوزی پالایشگاه تهران ۱۱ مصدوم داشت

سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی:

هیچ مشکلی در تأمین و توزیع بنزین وجود ندارد

سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی با تأکید بر اینکه هیچ مشکلی در تأمین و توزیع بنزین وجود ندارد، گفت: تمام مخازن جایگاه‌های عرضه بنزین پُر است و در انبارهای ذخیره فرآورده نفتی، به اندازه کافی بنزین به صورت ذخیره شده داریم.
کد خبر: ۱۳۱۹۰۸۱
به گزارش جام جم آنلاین به نقل از تسنیم، فاطمه کاهی، سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی، اظهار داشت: در حال حاضر در توزیع بنزین کشور و به خصوص تهران هیچ مشکلی نداریم.

وی افزود: تمام مخازن جایگاه‌های عرضه بنزین پُر است و در انبار‌های ذخیره فرآورده نفتی، به اندازه کافی بنزین به صورت ذخیره شده داریم.

سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی تصریح کرد: با وجود آنکه هیچ مشکلی در تأمین و توزیع بنزین نداریم، همکاران ما در آماده باش کامل هستند و نظارت میدانی بر جایگاه‌های عرضه در حال انجام است.

وی ادامه داد: پالایشگاه تهران نیز تا ساعاتی دیگر وارد مدار تولید خواهد شد؛ با این وجود، هیچ گاه تأمین بنزین یک کلانشهر مثل تهران از طریق یک مبدأ انجام نمی‌شود که با بروز مشکل احتمالی، در تأمین بنزین دچار وقفه شویم، بلکه بنزین مورد نیاز تهران از پالایشگاه‌های مختلفی از جمله اراک تأمین می‌شود.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها