jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۱۳۱۶۶۹۰   ۰۱ خرداد ۱۴۰۰  |  ۰۸:۵۹

وزارت بهداشت نوار غزه در تازه ترین گزارش روزانه خود درباره تعداد شهدا و مجروحان فلسطینی در نوار غزه از افزایش شمار شهدای فلسطینی به ۲۴۸ تن خبر داد.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از خبرگزاری مهر، وزارت بهداشت نوار غزه در تازه‌ترین گزارش‌ها از تعداد شهدا و مجروحان در نوار غزه در پی حملات وحشیانه ارتش رژیم صهیونیستی، از افزایش شمار کشته شدگان فلسطینی به ۲۴۸ تن خبر داد.

در این گزارش همچنین اشاره شده است که از میان این ۲۴۸ شهید، ۶۶ کودک و ۳۹ زن و ۱۷ فلسطینی سالخورده در حملات هوایی ارتش رژیم اشغالگر شهید شده‌اند.
گفتنی است که ۱۹۴۸ تن نیز در سطوح مختلف آسیب دیده‌اند.

همزمان با اعلام این خبر کانال ۱۲ تلویزیون رژیم صهیونیستی به نقل از رئیس سابق سازمان اطلاعات و امنیت داخلی اسرائیل (شاباک) گزارش داد: «سخت است که بگوییم ما پیروز شده‌ایم. حماس با پرتاب مستمر و طولانی مدت بمب و موشک به سوی اسرائیل (اراضی اشغالی) دستاورد بزرگی را محقق ساخت».
علاوه بر این، منابع خبری از سفر قریب الوقوع یک هیأت امنیتی مصری به فلسطین اشغالی به منظور تثبیت آتش بس میان غزه و تل آویو خبر دادند.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مدیحه‌ای برای یک جاسوس

مدیحه‌ای برای یک جاسوس

مدت‌هاست این ستون منتظر است؛ چشم انتظار تولد و به دنیا آمدن. قصه از مرثیه شروع شد. یلی، فرهیخته‌ای، فحلی دستش از دنیا کوتاه شده بود. چند خطی به یادش ادای دین کردم. چند روز بعد بزرگ دیگری پرکشید. باز باید می‌نوشتم.

ظهور قدرت‌های نوین تشدید افول آمریکا

ظهور قدرت‌های نوین تشدید افول آمریکا

ایالات‌ متحده‌آمریکا در تلاش برای حفظ هژمونی در حال افول خود، در پرونده‌های خاصی، متوسل به تحریم‌های یکجانبه برای اعمال فشار بر قدرت در حال ظهور چین شد. یکی از پاشنه‌های آشیل اژدهای خفته از نظر واشنگتن، هنگ‌کنگ است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر