jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۳۰۹۶۹۳   ۱۷ فروردين ۱۴۰۰  |  ۱۹:۴۸

رئیس پایگاه دوم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ خبر داد؛

کشف سلاح جنگی در پایتخت / دستگیری یک متهم

رئیس پایگاه دوم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ از دستگیری متهمی که در فضای مجازی فروش سلاح جنگی تبلیغ می کرد، خبر داد.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین، سرهنگ علی محمدی در خصوص دستگیری این متهم و کشف سلاح جنگی از مخیگاه او اظهار کرد: در پی بررسی و در رصد صورت گرفته از فضای مجازی، مأموران پایگاه دوم پلیس امنیت عمومی متوجه شدند که مدیر کانالی در شبکه های اجتماعی فروش سلاح و مهمات جنگی غیرمجاز را تبلیغ می کند.

رئیس پایگاه دوم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ گفت: با بررسی های صورت گرفته هویت و مخفیگاه متهم شناسایی شد و ضمن انجام هماهنگی های قضائی، تیمی از ماموران این پایگاه به مخفیگاه متهم در محدوده شهرک المپیک اعزام شدند. در بررسی بیشتر از آن مکان یک قبضه سلاح جنگی به همراه ۳۲ فشنگ کشف شد.

وی با بیان اینکه در این رابطه یک متهم دستگیر و به همراه اموال کشف شده به پایگاه دوم پلیس امنیت عمومی منتقل شد، افزود: متهم در تحقیقات تکمیلی به جرم ارتکابی‌ خود اعتراف کرد و برای سیر مراحل قضائی به دادسرا معرفی شد. همچنین کشف جزئیات پرونده و همدستان متهم در دستور کار قرار دارد.

منبع: ایسنا 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر