مدیرعامل سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهرداری تبریز خبرداد

 بارانداز گل و گیاه در تبریز احداث می‌شود

مدیرعامل سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهرداری تبریزگفت : بارانداز گل و گیاه به عنوان بزرگترین بارانداز شمال‌غرب کشور، در صورت همکاری مناطق در تبریز احداث می‌شود.
کد خبر: ۱۳۰۸۵۵۴
مدیرعامل سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهرداری تبریز از راه‌اندازی نرم‌افزار «بازار» برای عرضه اینترنتی میوه‌جات در سال آینده خبر داد.
به گزارش جام جم آنلاین آذربایجان شرقی ، ابراهیم محمدی گفت: یرای اولین بار در سطح کشور، اولین مرکز عرضه سبزی و صیفی‌جات و میوه‌جات استوایی نیز ایجاد شده است که با تکمیل نرم‌افزار «بازار» این کار سرعت خواهد یافت.
او با اشاره به فعالیت سوغات‌سراها در تبریز اعلام کرد: خدماتی در راستای استفاده بهینه شهروندان تبریزی و مسافران از سوغات تبریز ترتیب داده‌ایم که در سه نقطه از شهر یعنی ورودی آذرشهر- نزدیک پالایشگاه، پلیس راه صوفیان و ائل باغی اتوبان کسایی، سوغات‌سراهایی احداث کرده ایم.
مدیرعامل سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهرداری تبریز با اشاره به نامگذاری روز پنج‌شنبه به نام پنج‌شنبه‌های گل خاطرنشان کرد: بر اساس این نامگذاری، کیوسک‌داران سطح شهر گل و گیاه را با ۳۰ درصد تخفیف ارائه می کنند.
او با اشاره به احداث میدان میوه و تره بار شهریار اعلام کرد: میدان شهریار در ۱۳/۵ هکتار در فاز یک و دو در حال اجرا است که ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و شهرداری تبریز بدون هیچ آورده‌ای ۲۳ درصد سهم در آن میدان دارد.
محمدی افزود: میدان میوه و تره بار شهریار در ۷ فاز اجرا می شود که شامل میادین میوه، تره‌بار و خشکبار خواهد بود و فاز اول آن اواخر سال ۱۴۰۰ افتتاح می‌شود.
او عنوان داشت: بارانداز گل و گیاه به عنوان بزرگترین بارانداز شمال‌غرب کشور، در صورت همکاری مناطق در تبریز احداث می‌شود.newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها