jamejamonline
زنجان عمومی کد خبر: ۱۳۰۷۶۷۵   ۲۵ اسفند ۱۳۹۹  |  ۱۳:۰۰

رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان زنجان:

پایش قیمت های عمده فروشی در بازار

رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان زنجان گفت: پایش کیفیت و قیمت میوه میادین میوه و تره بار و نظارت بر قیمت های عمده فروشی تاثیر مثبتی بر بازار خرده فروشی دارد.

title
به گزارش جام جم زنجان، ناصر فغفوری در بازدید از میدان بزرگ میوه و تره بار شهر زنجان اظهار داشت: از نظر میزان میوه مورد نیاز ایام پایانی سال مشکلی وجود نداشته و بایستی با نظارت بر قیمت ها در سطح عمده فروشی بتوانیم کنترل در خرده فروشی را بهبود بخشیم.

وی طی گفتگویی با فعالان عمده فروشی میوه یادآور شد: با اخذ همیاری و همکاری میئولین ذیربط توسعه امکانات میادین میوه و تره بار ، امیدواریم نظارت مطلوب تری در فعالیت این صنوف اعمال گردد.

مصرف میوه در ایام پایانی سال و لزوم کنترل بازار در جهت جلوگیری از سوءاستفاده سودجویان از مواردی بود که این مقام مسئول با اشاره به آن گفت: هدف از ورود دولت به بازار میوه در ایام پایانی سال ، تنظیم بازار در این کالا بوده و سیاست گذاری ها به گونه ای است که مانع افزایش قیمت ها در این ایام باشد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

سرویس زنجان - یادداشت

بیشتر
پویش زیارت اربعین در زنجان برگزار می‌شود

پویش زیارت اربعین در زنجان برگزار می‌شود

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار زنجان با اشاره به پویش برگزاری مراسم زیارت اربعین در منازل گفت: با توجه به شرایط کرونایی تاکید و دستورالعمل ستاد اربعین، صیانت از سلامت مردم است.

نیازمندی ها