مدیرکل کمیته امداد استان ایلام گفت: 6هزار کودک یتیم و نیازمند ایلامی تحت حمایت کمیته امداد هستند.
کد خبر: ۱۳۰۷۱۳۹

به گزارش جام جم انلاین ایلام ، قنبر موسی نژاد اظهار کرد: در قالب طرح پویش شهید مهربان، فرزندان و خانواده‌های معظم شهداء به نیابت از هر شهید ۶ هزار کودک یتیم و نیازمند در این استان مورد حمایت کمیته امداد هستند سرپرستی یک یا چند کودک یتیم و نیازمند را در این استان عهده دار می‌شوند.

وی افزود: با توجه به اینکه هم اکنون بیش از ۶ هزار کودک یتیم و نیازمند در این استان مورد حمایت کمیته امداد هستند، انتظار می‌رود فرزندان و خانواده‌های معظم شهدای استان با الگو پذیری از ایثار گری شهداء در امر سرپرستی از ایتام و فرزندان نیازمند و محسنین استان مشارکت کنند.

وی با عنوان اینکه پویش شهید مهربان من در قالب طرح ایران مهربان با هدف سرپرستی از فرزندان یتیم و نیازمند مددجو آغاز بکار کرده است، گفت: بر اساس برنامه هدف گذاری شده انتظار می‌رود در قالب این طرح خانواده‌های معظم شهدا برای سرپرستی از ایتام و فرزندان یتیم استان مشارکت کنند.

وی با عنوان اینکه هدف ما این است که هیچ فرزند یتیمی و نیازمندی بدون حامی نباشد، گفت: خوشبختانه تاکنون دستگاه‌های مختلف در این استان برای مشارکت در این طرح اعلام آمادگی کرده‌اند و انتظار می‌رود در ماههای آینده بتوانیم به اهداف تعیین شده دست پیدا کنیم.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها