jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۳۰۶۸۷۶   ۲۰ اسفند ۱۳۹۹  |  ۰۹:۵۵

مرد جوان که پس از قتل برادرش متواری شده بود، با سقوط از پل خودکشی کرد و این پرونده جنایی بسته شد.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین از تسنیم، ساعت ۸:۳۰ دقیقه صبح ۳۰ مرداد، دو برادر در اتاق نشیمن منزل شان در حال تماشای تلویزیون بودند که لحظاتی بعد صدای درگیری آنها به گوش رسید. پدرشان که در حیاط منزل ویلایی بود، به دنبال صدا به سمت اتاق نشیمن رفت. قبل از اینکه مرد میانسال به پسرانش برسد؛ پسر ۳۰ ساله اش در حالی که چاقویی خونین در دست داشت از اتاق خارج شد و هراسان فرار کرد.
مرد میان سال با وارد شدن به اتاق با جسد خونی پسر کوچکترش رو به رو شد. به دنبال این جنایت، موضوع از سوی مأموران کلانتری ۱۳۹ مرزداران به بازپرس کشیک قتل پایتخت اعلام شد.
 
پایان پرونده برادرکشی با خودکشی
با اعلام خبر، بازپرس ساسان غلامی و تیم بررسی صحنه جرم راهی محل حادثه شدند. در تحقیقات صورت گرفته معلوم شد پسر جوان با چهار ضربه چاقو کشته شده است.
در تحقیقات از مرد میانسال، او گفت:پسر بزرگم، عامل این قتل است. او در کار تعمیرات لوازم خانگی و جاروبرقی است اما چند وقتی می شود که مبتلا به بیماری روحی و اختلال روانی شده و تحت درمان بود.
حتی او را در بیمارستان بستری کردیم و بهبودی نسبی هم پیدا کرد. پسرم فکر می کرد برادرش قصد دارد او را به بیمارستان ببرد درصورتی که او دچار توهم بود و پسرم این چنین قصدی نداشت و همین مسأله باعث شد که مرتکب قتل شود.
با معلوم شدن هویت عامل این جنایت، بازپرس شعبه سوم دادسرای امور جنایی پایتخت دستور بازداشت متهم فراری را صادر کرد. در حالی که تحقیقات در این خصوص ادامه داشت کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت چند روزقبل با پرونده خودکشی مرد جوانی مواجه شدند.
مرد جوان خود را از پل پایین انداخته بود. جسد وی که هیچ مدرک شناسایی همراهش نبود به پزشکی قانونی منتقل شد اما در ادامه مأموران دریافتند وی شباهت زیادی با قاتل فراری دارد.
به این ترتیب از خانواده وی خواسته شد برای شناسایی پسرشان به پزشکی قانونی بروند. آنها با حضور در پزشکی قانونی هویت پسرشان را شناسایی کردند و بدین ترتیب با مرگ قاتل که از بیماری روانی رنج می برد، پرونده او به دستور بازپرس جنایی بسته شد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر