jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۳۰۲۹۵۸   ۱۳ بهمن ۱۳۹۹  |  ۰۹:۲۲

سید جلال حسینی: امیدوارم مسؤولان باشگاه بیشتر تلاش کنند

دست و پای ما را بسته‌اند

سیدجلال حسینی برای خط دفاعی پرسپولیس یک نعمت است. بازیکنی که با حضورش در خط دفاعی می‌تواند خیال کادرفنی و هواداران این تیم را راحت کند.

به گزارش جام جم آنلاین ، روزنامه جام جم نوشت: غیبت او در اراک اولین شکست فصل پرسپولیس را رقم زد و بازگشت او به خط دفاعی با پیروزی سرخ‌پوشان مقابل ماشین‌سازی همراه بود. او تبدیل شده به یکی از مهره‌های‌ غیر‌قابل انکار ترکیب تیم یحیی و به عنوان کاپیتان، سنگین‌ترین مسؤولیت را در تیمی که به دنبال پنجمین قهرمانی متوالی است به گردن دارد.

 

 گلزنی در دقیقه میناوند و به یاد میناوند. اول در این مورد حرف بزنیم.

جای مهرداد میناوند همیشه کنار ما خالی می‌ماند. مهرداد واقعا خوش‌قلب و مهربان بود. فوق‌العاده بود. کافی بود یک بار با او حرف زده باشید تا بدانید چه می‌گویم. خوشحالم که در این دقیقه گلزنی کردیم و این برد هم تقدیم به روح بزرگ و پاک مهرداد میناوند.

 

 خیلی‌ها فکر می‌کردند بازی آسانی مقابل ماشین‌سازی در پیش دارید.

اصلا این طور نیست. ما اصلا در لیگ بازی آسان نداریم. شما نگاهی به جدول بیاندازید تا ببینید چقدر امتیازات

به هم نزدیک است. به همین دلیل اصلا نمی‌شود گفت بازی آسان یا بازی سخت. همه بازی‌ها سخت و سنگین است و خدا را شکر که توانستیم ۳ امتیاز بازی را بگیریم.

 

 غیبت شما در اراک باعث شد تا اولین شکست پرسپولیس رقم بخورد.

اصلا بحث من نیست. ما در خط دفاع کمبود بازیکن داریم و همین مساله با وجود مصدومیت من و کنعانی‌زادگان باعث شد تا به تیم فشار زیادی وارد شود. اما خدا را شکر ماشین‌سازی را بردیم و امیدوارم این روند را بتوانیم حفظ کنیم.

 

 به نظر می‌رسد باشگاه هم شرایط مالی سختی را دنبال می‌کند.

شرایط واقعا سخت است. اگر یادتان باشد این را من چند ماه قبل در مصاحبه‌هایم گفته بودم که امسال چقدر سال سختی پیش رو داریم. امیدوارم باشگاه بیشتر تلاش کند. چون وضعیت طوری نیست که همه فکر می‌کنند. ما واقعا شرایط بسیار سختی را پشت سر می‌گذاریم و امیدوارم مسؤولان باشگاه تلاش‌شان را بیشتر کنند.

 

 از چه نظر؟

از هر نظر که فکرش را بکنید. از نظر مالی خودتان می‌دانید چقدر دریافتی داشته‌ایم. از نظر تیمی ببینید چطور دست و پای تیم ما را بسته‌اند که کلا دفاع نداریم و همان‌طور که گفتم در اراک من و دو بازیکن دیگر نبودیم اصلا بازیکن نداشتیم. خب دیگر چه باید بگویم. همه چیز مشخص نیست؟

 

 نمی‌خواهید بگویید مقصر کیست؟

امیدوارم بتوانیم روند خوب‌مان را حفظ کنیم. فقط این را بگویم هرکار خواستند با ما کردند و تنها کاری که از دست ما برمی‌آید آن است که بجنگیم و تلاش کنیم به جایگاه اصلی‌مان برسیم.

 

 و بازی بعدی مقابل تراکتور.

بازی سختی است. همان طور که گفتم همه بازی‌ها سخت و دشوار است. اما ما کم نمی‌گذاریم و با تمام توان‌مان می‌جنگیم.

حامد وفایی - گروه ورزش / روزنامه جام جم 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر