سخنگوی شرکت ملی پخش فراورده های نفتی:

جایگاه های سوخت تعطیل نیستند

سخنگوی شرکت ملی پخش فراورده های نفتی گفت: تمام جایگاه های سوخت سراسر کشور به صورت شبانه روزی فعال هستند.
کد خبر: ۱۳۰۰۶۵۸

به گزارش جام جم آنلاین، فاطمه کاهی در گفتگو با ایسنا با بیان اینکه هیچ برنامه خاصی برای تعطیلی جایگاه های عرضه سوخت وجود نداشته و جایگاه ها موظف هستند به صورت ۲۴ ساعته و شبانه روزی فعالیت داشته باشند، اظهار کرد: افراد می توانند در صورت تعطیلی جایگاه این مساله را به سامانه پاسخگویی ۰۹۶۲۷ گزارش دهند و قطعا در سریع ترین زمان ممکن رسیدگی خواهدشد.

وی با تاکید بر اینکه هیچ کدام از پمپ بنزین های کشور اجازه تعطیلی بدون هماهنگی وبدون دلیل موجه راندارند، گفت: جایگاه های عرضه سوخت تنها در صورت نقص فنی و تعمیرات اضطراری باهماهنگی های قبلی در مدت زمان مشخص، تا رفع نقص قطعی می‌توانند غیرفعال باشند.

سخنگوی شرکت ملی پخش فراورده های نفتی با اشاره به لزوم پروتکل های بهداشتی در پمپ بنزین ها نیز، اظهار کرد: همچنان مانند گذشته جایگاه ها ملزم به رعایت پروتکل های بهداشتی هستند و روی این مساله نظارت صورت می گیرد و حتی الامکان بهتر است اپراتور جایگاه عملیات سوختگیری خودرو را انجام دهد.

کاهی با تاکید بر اینکه اگر فردی می خواهد شخصا اقدام به سوختگیری خودرو کند لطفا با رعایت نکات بهداشتی سوختگیری را انجام دهد، افزود: اگر فردی مسئولیت این کار را به اپراتور جایگاه ها سپرد و تخلفی مشاهده کرد، می تواند این مساله را به همان سامانه پاسخگویی ۰۹۶۲۷ گزارش دهد، این موضوع قطعا پیگیری خواهد شد و جای هیچ گونه نگرانی نیست.

وی در خصوص پرداخت هزینه به اپراتورها بابت خدماتی که به مشترکان ارائه می دهند، اظهار کرد: اگر فردی خودش تمایل داشته باشد می تواند به این افراد مبلغی بپردازد اما اپراتورها نباید به اجبار هزینه ای بابت خدمات دریافت کنند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها