زیبایی پوست با ماده ای عجیب

فواید خاکستر آتشفشانی برای پوست

وقتی می فهمید که یکی از جدیدترین مواد لازم برای مراقبت از پوست از آتشفشان ها ناشی می شود ، ممکن است فکر کنید که تلاش برای جوانی ابدی سرانجام بیش از حد شده است.
کد خبر: ۱۳۰۰۲۷۴

به گزارش جام جم آنلاین ،اما خاکستر آتشفشانی مانند خاکستر واقعی ، ناشی از یک آتشفشان واقعی  ، و به همین دلیل ، در کرم ها ، ماسک ها و پاک کننده های ما ظاهر شده است. گرچه این نام ممکن است نامطبوع باشد و سوالاتی را درباره چگونگی تهیه آن ایجاد کند ، خاکستر آتشفشانی دارای یک نوع فواید پوستی است. خاکستر آتشفشانی را به عنوان نمونه ملایم تر و لطیف تر اما به همان اندازه کارآمد نسبت به خاک و گل در نظر بگیرید.

 

خاکستر آتشفشانی

نوع مواد تشکیل دهنده: آنتی اکسیدان.

مزایای اصلی: شفاف سازی ، ضد باکتری ، اکسیداسیون را کاهش می دهد.

چه کسانی باید از آن استفاده کند: به طور کلی ، افرادی که پوستی آکنه ای و چرب دارند.

چقدر می توانید از آن استفاده کنید؟ سعی کنید هر چند روز یک بار بیشتر از آن استفاده نکنید ، زیرا ممکن است خشک شود.

مناسب مواد آبرسانی مانند هیالورونیک اسید.

برای استفاده با لایه بردارهای دیگر توصیه نمی شود ، زیرا ممکن است سفت کننده باشد.

خاکستر آتشفشانی چیست؟

طبق نشنال جئوگرافیک ، به ساده ترین اصطلاحات ، "خاکستر آتشفشانی مخلوطی از ذرات سنگ ، مواد معدنی و شیشه است که در هنگام فوران آتشفشان از آتشفشان خارج می شود." "خاکستر آتشفشانی ترکیبی از خاک رس گوگردی و بتونیت است." برخلاف گدازه یا سنگ آتشفشانی ، خاکستر آتشفشانی چیزی نیست که از آتشفشان ها جریان داشته باشد. در عوض ، آن را در فواصل زیاد همراه با آب و گاز دفع می کنند. خاکستر آتشفشانی در طول سالها مشکلات زیادی برای مردم ایجاد کرده است - از کشتن محصولات گرفته تا تأخیر و لغو پروازها. با این حال ، ساختار منحصر به فرد آن ، آن را به ماده ای خارق العاده برای مراقبت از پوست تبدیل کرده است.

ذرات خاکستر آتشفشانی بسیار ریز و بسیار متخلخل هستند ، به این معنی که فوق العاده جذب می شوند. این برای تمیز کردن مایعات بسیار خوب عمل می کند. در بازار زیبایی ، این بدان معنی است که آنها به طور خاص برای پاکسازی روغن و سبوم سر سختی که در طول روز روی صورت شما می نشیند عالی هستند. این همچنین بدان معنی است که خاکستر برای پاک کردن هر چیز طبیعی که ممکن است روی صورت شما قرار داشته باشد مانند آلودگی و آرایش اضافی مفید است.

فواید خاکستر آتشفشانی برای پوست

 "برای سالها شناخته شده است که به تسکین پوست ملتهب در اگزما و پسوریازیس کمک می کند."

به عبارت دیگر ، همه چیزهای بد را مانند یک اسفنج خیس می کند. به گفته کینگ ، خاکستر آتشفشانی "برای رساندن سبوم ، مانند خاک رس عمل می کند ، و به ویژه برای کسانی که پوستی چرب و مستعد آکنه دارند بسیار مفید است."

"خاکستر آتشفشانی بسیار غنی از مواد معدنی است و دارای خواص ضد عفونی کننده ، ضد باکتری و آنتی اکسیدان است. بنابراین برای از بین بردن لکه ها بلکه باعث التیام پوست ملتهب و تحریک شده بسیار خوب عمل می کند." اساساً ، اگر پوست شما احساس آلودگی می کند - به هر دلیلی - خاکستر آتشفشانی یک ماده کاملاً مناسب برای استفاده است.

عوارض جانبی خاکستر آتشفشانی

خاکستر آتشفشانی دارای همان اثر جانبی عمده تقریباً هر محصول آتشفشانی یا گل و لای است که در حال خشک شدن است. مانند این ، اگر با مواد مناسب ترکیب نشده باشد ، می تواند باعث تحریک جدی صورت شود. پوست به این معنی نیست که کاملاً فاقد چربی باشد - به همین دلیل مواد پاک کننده چربی وجود دارد و برخی از افراد با پوست چرب در واقع وقتی روغن بیشتری اضافه می کنند به جای تلاش برای خشک کردن ، به آن کمک می کند. سعی کنید اطمینان حاصل کنید که محصول مبتنی بر خاکستر آتشفشانی که استفاده می کنید دارای بسیاری از مواد آبرسان برای تعادل آن است.

نحوه استفاده از آن

"خاکستر آتشفشانی دارای خواص آنتی اکسیدانی و ضد باکتری است." با این حال ، وی راهی برای استفاده از آنها پیشنهاد می کند: برای مدت زمان طولانی صورت داشته باشید ، مگر اینکه پوست شما بسیار چرب باشد. با این حال ، این یک درمان خارق العاده را ایجاد می کند. آماده هستید خاکستر آتشفشانی را در برنامه مراقبت از پوست خود بگنجانید؟

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها