jamejamclick
کلیک عمومی کد خبر: ۱۲۹۲۸۹۲   ۱۸ آذر ۱۳۹۹  |  ۱۲:۴۹

اگر حساب کاربر اینستاگرام و فیس‌بوک خود را به هم متصل کرده و از انجام این کار راضی نیستید می‌توانید با استفاده از آموزشی که در ادامه ارائه کرده این اتصال را قطع کنید.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از ایتنا،شما می‌توانید با متصل کردن حساب‌های کاربری اینستاگرام و فیس‌بوک خود به‌راحتی پست‌های خود را در بین این دو شبکه اجتماعی به اشتراک بگذارید و نیز با دوستانتان در هر دو نرم‌افزار در ارتباط باشید.
 
بااین‌حال در برخی مواقع ممکن است به دلایل مختلفی از متصل کردن حساب‌های کاربری اینستاگرام و فیس‌بوک خود به یکدیگر پشیمان شده باشید و بخواهید این اتصال را از بین ببرید. در این میان فیس‌بوک روشی بسیار آسان را برای کسانی که مایل به انجام این کار هستند در نظر گرفته است که در ادامه به آموزش آن می‌پردازیم.
 

 

 
برای قطعه اتصال حساب کاربری اینستاگرام از فیس‌بوک می‌بایست قدم‌های زیر را طی کنید.
1. نرم‌افزار اینستاگرام را روی تلفن همراه هوشمند خود باز کنید.
 
2. به بخش  Settings رفته و ازآنجا روی Options ضربه بزنید.
 
3. سپس فهرستی برایتان نمایان می‌شود که می‌بایست روی گزینه Linked Accounts  موجود در آن کلیک کرده و سپس گزینه Facebook  را انتخاب کنید.
 
4.در این بخش از شما سوال می‌شود که آیا از قطع اتصال فیس‌بوک و اینستاگرام مطمئن هستید و شما باید گزینه بله را انتخاب کنید.
 
حساب‌های کاربری تجاری برای انجام این فرایند ابتدا باید به‌ حساب کاربری شخصی خود بروند. برای انجام این کار به بخش Bussiness settings و سپس Options بروید و گزینه Switch Back To Pesronal Account را انتخاب کنید و مراحل بالا را تکرار کنید.
 
با انجام این کار تمامی پست‌های جدیدی که در اینستاگرام ثبت می‌کنید در فیس‌بوک نمایش داده نخواهد شد و هرگونه اتصالی میان حساب‌های کاربری اینستاگرام و فیس‌بوک قطع خواهد شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تلاش آمریکا برای اجماع سیاسی علیه پرونده‌ هسته‌ای‌ ایران

تلاش آمریکا برای اجماع سیاسی علیه پرونده‌ هسته‌ای‌ ایران

خبرگزاری بلومبرگ خبر داده‌است مقامات آمریکایی پیش‌ نویس قطعنامه‌ای را تهیه کرده‌اند که هدف آن انتقاد از ایران به دلیل افزایش فعالیت‌های هسته‌ای است و از ایران می‌خواهد به طور کامل با بازرسان آژانس بین‌المللی انرژی‌اتمی همکاری کند.

نقطه طلایی

نقطه طلایی

یک) عکس را خیلی وقت است گذاشته‌ام. جایی که همیشه جلوی چشمم باشد. پشت عکس، بابا با خودکار آبی و خط شکسته نستعلیق نوشته: «باغ اکبرآقا- نوروز۱۳۶۵ - با محمدمهدی جان».

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

حملات و ترورهای مرگبار در سراسر افغانستان به امری روزمره بدل شده‌است. هر کسی هم می‌تواند هدف باشد.

گفتگو

بیشتر
مشهد؛ دهه شصت

گفت‌وگو با کارگردان، نویسنده و بازیگران سریال «نوروز رنگی» که ایام عید روی آنتن شبکه ۵ خواهد رفت

مشهد؛ دهه شصت

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
یک عصر متفاوت

در مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید چه اتفاقاتی افتاد؟ به همراه جزئیاتی از چگونگی برگزاری مرحله پایانی

یک عصر متفاوت

پیشخوان

بیشتر