چلسی در بازی خانگی خود در هفته یازدهم لیگ برتر انگلیس موفق شد با نتیجه 3-1 لیدز یونایتد را از پیش رو بردارد.
کد خبر: ۱۲۹۲۳۴۸

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از ورزش سه، شاگردان فرانک لمپارد که سه شب پیش در لیگ قهرمانان اروپا با نتیجه 4-0 سویا را از پیش رو برداشتند، امشب هم توانستند در خانه از سد لیدز عبور کنند تا هفته خوب شان تکمیل بشود.

 

  برتری چلسی مقابل لیدز یونایتد در دیداری خانگی

 

چلسی بازی را هجومی آغاز کرد و در همان دو دقیقه ابتدایی صاحب دو موقعیت خوب شد اما ضربات زیاش و ژیرو، راهی به دروازه لیدز پیدا نکرد. در مقابل این تیم میهمان بود که در دقیقه 4 به گل رسید.

 

روی یک ضد حمله بود که با پاس فیلیپس، پاتریک بامفورد راهی دروازه چلسی شد و بعد از پشت سر گذاشتن ادوارد مندی که از دروازه خارج شده بود، به راحتی دروازه را باز کرد. 

 

بعد از گل چلسی پیش کشید و چیزی نمانده بود که در دقیقه 9، تیمو ورنر روی ضربه کرنر میسون مونت کار را به تساوی بکشد اما ضربه او در مقابل دروازه خالی به تیر برخورد کرد.

 

در ادامه بازی متعادل تر شد و در دقیقه 19، این لیدز بود که می توانست به گل دوم برسد اما پرچم کمک داور این فرصت را از آنها گرفت.

 

حملات دو تیم ادامه داشت تا اینکه در دقیقه 27، سرانجام الیویه ژیرو کار را به تساوی کشید. روی ارسال ریس جیمز بود که ژیرو با پشت سر گذاشتن مدافع حریف، توانست ضربه نهایی را بزند و حساب کار را 1-1 کند.

 

بعد از این گل این چلسی بود که به حملاتش ادامه داد و بازیکنان این تیم در دقایق باقی مانده نیمه اول ابتکار عمل را در دست داشتند اما در نهایت این نیمه با تساوی به پایان رسید.

 

نیمه دوم هم با حملات چلسی آغاز شد و در دقیقه 54، روی ارسال جیمز، کای هاورتز صاحب موقعیت شد اما ضربه سر او از بالای دروازه به بیرون رفت. سه دقیقه بعد نوبت بازیکنان لیدز بود که در آستانه زدن گل دوم قرار بگیرند اما ضربات رافینیا راهی به چهارچوب دروازه چلسی پیدا نکرد.

 

پس از آن چلسی ابتکار عمل را در دست گرفت و بعد از اینکه ورنر در دقیقه 60 یک موقعیت خوب را از دست داد، این کورت زوما بود که در دقیقه 61 چلسی را پیش انداخت. روی ضربه کرنر میسون مونت بود که زوما بالاتر از مدافعان حریف ضربه سر را زد و حساب کار را 2-1 کرد.

 

بعد از این گل هم چلسی توپ و میدان را در اختیار داشت و در دقیقه 68، روی ارسال بن چیلول، ژیرو صاحب موقعیت شد اما نتوانست از این فرصت استفاده کند.

 

برتری چلسی ادامه پیدا کرد و این تیم صاحب موقعیت هایی شد اما نتوانست از آنها استفاده کند. در دقایق پایانی هر دو تیم به دنبال زدن گل های بعدی بودند تا اینکه در سومین دقیقه از وقت های تلف شده بازی، کریستین پولیشیچ اختلاف را به دو گل افزایش داد. روی یک ضدحمله بود که پولیشیچ روی پاس ورنر توانست لیدز را باز کند تا چلسی در این دیدار به برتری 3-1 برسد.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها