jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۹۲۱۴۸   ۱۵ آذر ۱۳۹۹  |  ۱۴:۱۷

بنا بر گزارش های پلیس اسکاتلندیارد

شوهر حسود و قاتل به حبس ابد محکوم شد

مرد حسودی که در پی توهمات خود، همسر و همسایه اش را به قتل رسانده بود به حبس ابد محکوم شد.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین از ایران آنلاین، این "مصطفی" حسود همواره تصور می کرد که همسرش با همسایه ۵۲ ساله خود ارتباط پنهانی دارد از این رو هردو شان را با ضربات چاقو به قتل رسانده است.
 
شوهر حسود و قاتل به حبس ابد محکوم شد
روز گذشته دادگاهی در منچستر انگلیس " مصطفی تامر" ۴۰ ساله را به جرم قتل همسرش "نلی "۴۳ ساله و همسایه ۵۲ ساله اش "زاهیدا" به حبس ابد محکوم کرد.
بنا بر گزارش های پلیس اسکاتلندیارد قربانیان هر یک بیش از ۸۰ ضربه چاقو بر بدنشان وارد شده است.
اطلاعات پلیس نشان می دهد که قاتل در زمان حملات بی رحمانه اش تحت تاثیر کوکائین نیز بوده است.این مرد قاتل قبل از جنایت هایش دو پسر بزرگ خود را سر کار فرستاده و دو پسر کوچکترش را به مدرسه برده سپس همسرش را کشته و با پلیس تماس گرفته و اطلاع داده وی را  به قتل رسانده است.این در حالی است که مصطفی در روز دادگاهی اش سعی داشته  وانمود کند که از اختلالات روانی رنج می برد و به همین خاطر دست به جنایت زده اما قضای و هیئت منصفه ادعاهای او را نپذیرفته و وی را به حبس ابد محکوم کردند.


ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر