jamejamclick
کلیک وب کد خبر: ۱۲۹۱۵۳۱   ۱۲ آذر ۱۳۹۹  |  ۱۵:۲۹

واتساپ در این هفته بروزرسانی جدیدی را ارائه خواهد کرد که به کاربران امکان می‌دهد پس زمینه‌های اختصاصی را برای هر چت تعیین کنند. قابلیت‌های جدید واتساپ به افراد کمک می‌کند تا چت‌های مختلف را خیلی راحت‌تر شناسایی و از اشتباهات احتمالی جلوگیری کنند.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان،در شیوه اختصاصی سازی جدید، کاربر می‌تواند تصویر پس زمینه (یا همان والپیپر) خاص خود را برای هر یک از چت‌های گروهی یا فردی تنظیم کرده و مود و حالت دلخواه خود را به وجود آورد. این ویژگی به کاربر کمک می‌کند تا پیوسته به یاد آورد که با چه کسی در حال گفتگو است. این قابلیت همچنین به کاربر در ایجاد تجربه‌ای یکنواخت کمک می‌کند، چون ممکن است پس زمینه‌های روشن‌تر در حالت تاریک بسیار برجسته‌تر ظاهر شوند و حتی به چشمان فرد آسیب برساند. در این بروزرسانی جدید قابلیت تنظیم تصاویر پس زمینه مختلف برای حالت‌های تاریک و روشن نیز وجود دارد.

در بروزرسانی جدید تصاویر پس زمینه و استیکر‌های جدید با امکان جستجوی راحت‌تر ارائه خواهد شد. استیکر «با هم در خانه بمانیم» WHO (سازمان جهانی بهداشت) نیز از استیکر‌های جدید در این بروزرسانی است.

نسخه جدید این پیام‌رسان هم اکنون در اپ استور اپل برای دستگاه‌های مجهز به iOS وجود دارد و احتمالا تا چند روز دیگر برای دستگاه‌های اندرویدی نیز منتشر خواهد شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دم حامدها گرم!

دم حامدها گرم!

خوابمان نمی‌برد. چه مرضی داشتیم که بعد از یک عالمه پیاده‌روی در اردوی نظامی آخر دوره آموزشی خدمت خوابمان نمی‌برد را خدا می‌داند.

حادثه حماسه‌ ساز

حادثه حماسه‌ ساز

واقعه سال ۶۰ آمل و حمله گروهک تروریستی اتحادیه کمونیست‌ها نقطه‌عطفی در تاریخ تحرکات مسلحانه عناصر ضدانقلاب علیه جمهوری اسلامی ایران بود. بعد از پیروزی انقلاب‌اسلامی برخی مخالفان مشی مذهبی ساختار جدید سیاسی ایران، با توجه به نابه‌سامانی‌های موجود درصدد ایجاد آشوب برآمدند و تلاش کردند حداقل در برخی مناطق‌مرزی و حساس کشور قدرت عمل را به دست گیرند.

گفتگو

بیشتر
راه میانبر رشد کسب‌وکار

گفت‌وگو با دکتر علی رودگر، از پایه‌گذاران هک رشد کسب‌وکار در ایران که موجب رشد بسیاری از کسب‌وکارهای نوپا و بزرگ‌ مقیاس کشور شده است

راه میانبر رشد کسب‌وکار

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر