jamejamclick
کلیک وب کد خبر: ۱۲۹۱۵۲۶   ۱۲ آذر ۱۳۹۹  |  ۱۵:۰۱

برنامه ردیت آمار کاربران فعال روزانه خود را به رسانه‌ها اعلام کرد و تعداد آن‌ها را ۵۲ میلیون نفر شمرد. بر اساس اطلاعات منتشر شده به نظر می‌آید تعداد کاربران این شبکه اجتماعی روزانه در حال افزایش است. طبق اطلاعات منتشر شده توسط ردیت کاربران این شبکه اجتماعی هر سال ۴۴ درصد رشد داشته‌اند.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان،با وجود افزایش چشمگیر تعداد کاربران این شبکه اجتماعی، می‌توان گفت ردیت از رقبای اصلی خود بسیار عقب مانده است به طوری که توئیتر با ۱۸۷ میلیون کاربر و فیسبوک با ۱.۸۲ میلیارد کاربر فعال روزانه اکنون بسیار با این مجموعه فاصله دارند. از طرفی باید گفت هیچ‌یک از شبکه‌های اجتماعی دیگر رشد تعداد کاربران روزانه را تا این اندازه به خود ندیده‌اند و ردیت در این بخش از رقبای خود بهتر عمل کرده است. طبق گزارش‌های منتشر شده توئیتر طی یک سال گذشته ۲۹ درصد و فیسبوک ۱۲ درصد رشد تعداد کاربران فعال را داشته‌اند.

 

افزایش تبلیغات در برنامه ردیت

این اولین باری است که شرکت سازنده تصمیم می‌گیرد اطلاعات مربوط به تعداد کاربران فعال روزانه ردیت را با رسانه‌ها و مخاطبان خود در میان بگذارد. این شرکت در گذشته اطلاعاتی از تعداد کاربران فعال در یک ماه را به رسانه‌ها اعلام کرد که مطابق با ۴۳۰ میلیون نفر با رشد ۳۰ درصدی سالانه بود. به نظر می‌آید شبکه اجتماعی ردیت در نظر دارد سرویس تبلیغاتی خود را افزایش دهد و اعلام تعداد کاربران فعال روزانه نیز راهی برای جذب شرکت‌های تبلیغاتی است.

این مجموعه همچنین از سال ۲۰۱۸ سعی داشته برنامه خود را با بروزرسانی‌های مختلف مواجه کند و طراحی جدیدی را بر روی آن اعمال کند. ردیت در حال حاضر نظارت دقیق‌تری بر روی گروه‌های داخل شبکه مجازی خود دارد و بسیاری از جوامع مشکل‌ساز برنامه را مسدود ساخته است. با چنین اقداماتی ردیت فضایی دوستانه‌تر را برای کاربران ایجاد می‌کند و می‌تواند تعداد کاربران خود را سریع‌تر افزایش دهد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
کار خوب تلویزیون

کار خوب تلویزیون

این‌که تلویزیون بخش‌هایی از دیدار اهالی فرهنگ و هنر با رهبری را منتشر کرده خیلی خوب است چون معلوم می‌کند برخلاف ادعای برخی مدیران، رهبری مخالف تصمیماتی است که به ضرر اهالی فرهنگ است.

پیام اقتدار

پیام اقتدار

رزمایش‌های اخیر ابعاد گوناگون و پیام‌های مختلف و متفاوتی دارند. مجموعه‌ای از دوستان و همراهان ایران در غرب و شرق آسیا و نقاط مختلف دنیا هستند که به انقلاب امید بستند و همواره امیدوارانه توان و افزایش قدرت و اقتدار ایران را رصد می‌کنند و جمهوری اسلامی را پشتیبان معنوی خود می‌دانند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر