jamejamsara
سرا خانواده کد خبر: ۱۲۸۷۱۶۱   ۲۴ آبان ۱۳۹۹  |  ۲۳:۱۳

روانشناس درمورد برخی از فعالیت‌های آسان علمی که امروزه ثابت کرده شما را خوشحال‌تر می‌کنند توضیحاتی داد.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از خبر نگاران جوان ، جرمی دین، روانشناس درباره فعالیت هایی که منجر به خوشحالی می شوند، اظهار کرد: علم می‌تواند شما را خوشحال‌تر کند. بنابراین، از همین امروز برای مدت یک هفته یا بیشتر، حداقل برخی از این فعالیت‌ها را انجام دهید تا احساس کنید که ارتعاشات و نیرو‌های مثبت جریان دارند.

وی بیان کرد: مردم زمان زیادی را صرف فکر کردن درمورد چیز‌های خوبی می‌کنند که هنوز برای آن‌ها رخ نداده است، اما ممکن است انجام شده باشد. اما درمورد اتفاقات خوبی که رخ داده و در حال حاضر آن‌ها را نداشته باشند هم این طور هستند؟

جرمی دین با اشاره به یکی از فعالیت‌های آسان علمی به منظور خوشحالی بیشتر در این روز‌ها تصریح کرد: باید از نظر ذهنی، چیز خوبی را از زندگی خود کم کنید تا قدر واقعی آن را بدانید.چند راه حل برای شاد بودن در این روز ها

این روانشناس از ارسال پیام سپاسگزاری به عنوان یکی دیگر از فعالیت‌های مفید یاد کرد و گفت: سپاسگزاری کردن، احساس قدرتمندی است که به ما کمک می‌کند از آنچه که داریم لذت ببریم.به همین خاطر، همین الان با ارسال یک ایمیل، متن یا نامه به شخصی که به شما کمک هرچند کوچکی کرده از او سپاسگزاری کنید.

وی با بیان این سوال که " استراتژی خوبی که مردم برای احساس بهتر و افزایش سطح انرژی خود و کاهش تنش نیز می‌توانند استفاده کنند چیست؟ " ادامه داد: ورزش کردن، استراتژی خوبی برای این منظور است. لازم نیست که یک ماراتن باشد چرا که یک پیاده روی ساده هم می‌تواند همان نتیجه مطلوب را بدنبال داشته باشد.

جرمی دین افزود: همه ما می‌دانیم که بیرون رفتن می‌تواند احساس خوبی به ما دهد، اما همیشه بهانه‌هایی وجود دارند که نمی‌گذارند این کار را انجام دهیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پایتخت ایران اسلامی و ضرورت توسعه فرهنگی و هنری

پایتخت ایران اسلامی و ضرورت توسعه فرهنگی و هنری

تهران به تعبیر بسیاری از اساتید و فعالان فرهنگی به عنوان پایتخت فرهنگی کشور محسوب می‌شود و بیشتر رویدادهای مهم فرهنگی و هنری و رسانه‌ای کشور در حوزه این کلانشهر روی می‌دهد و به نوعی جهتگیری و سمت و سوی فعالیت‌ های فرهنگی کشور در ارتباط با فعالیت‌ های انجام شده در این کلانشهر تعریف می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر