جای خالی بچه را پر کنیم

نحوه برخورد با بچه دار نشدن همسر

روانشناس درمورد برخی از فعالیت‌های آسان علمی که امروزه ثابت کرده شما را خوشحال‌تر می‌کنند توضیحاتی داد.
کد خبر: ۱۲۸۷۱۶۱
به گزارش جام جم آنلاین به نقل از خبر نگاران جوان ، جرمی دین، روانشناس درباره فعالیت هایی که منجر به خوشحالی می شوند، اظهار کرد: علم می‌تواند شما را خوشحال‌تر کند. بنابراین، از همین امروز برای مدت یک هفته یا بیشتر، حداقل برخی از این فعالیت‌ها را انجام دهید تا احساس کنید که ارتعاشات و نیرو‌های مثبت جریان دارند.

وی بیان کرد: مردم زمان زیادی را صرف فکر کردن درمورد چیز‌های خوبی می‌کنند که هنوز برای آن‌ها رخ نداده است، اما ممکن است انجام شده باشد. اما درمورد اتفاقات خوبی که رخ داده و در حال حاضر آن‌ها را نداشته باشند هم این طور هستند؟

جرمی دین با اشاره به یکی از فعالیت‌های آسان علمی به منظور خوشحالی بیشتر در این روز‌ها تصریح کرد: باید از نظر ذهنی، چیز خوبی را از زندگی خود کم کنید تا قدر واقعی آن را بدانید.چند راه حل برای شاد بودن در این روز ها

این روانشناس از ارسال پیام سپاسگزاری به عنوان یکی دیگر از فعالیت‌های مفید یاد کرد و گفت: سپاسگزاری کردن، احساس قدرتمندی است که به ما کمک می‌کند از آنچه که داریم لذت ببریم.به همین خاطر، همین الان با ارسال یک ایمیل، متن یا نامه به شخصی که به شما کمک هرچند کوچکی کرده از او سپاسگزاری کنید.

وی با بیان این سوال که " استراتژی خوبی که مردم برای احساس بهتر و افزایش سطح انرژی خود و کاهش تنش نیز می‌توانند استفاده کنند چیست؟ " ادامه داد: ورزش کردن، استراتژی خوبی برای این منظور است. لازم نیست که یک ماراتن باشد چرا که یک پیاده روی ساده هم می‌تواند همان نتیجه مطلوب را بدنبال داشته باشد.

جرمی دین افزود: همه ما می‌دانیم که بیرون رفتن می‌تواند احساس خوبی به ما دهد، اما همیشه بهانه‌هایی وجود دارند که نمی‌گذارند این کار را انجام دهیم.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها