۴۱ فیلم سینمایی، تلویزیونی و انیمیشن در روزهای پایانی هفته از شبکه‌های سیما پخش می‌شوند.
کد خبر: ۱۲۸۶۶۴۰
به گزارش جام جم آنلاین به نقل از ایسنا، فیلم‌های «شهر مافیا»، «پس از جدایی»، «پانزده گربه بازیگوش»، «بدون سرنخ»، «قصه من و دوچرخه بابام»، «کتاب فروشی هدهد»، «آدم برفی»، «خدمه پرواز»، «خاک»، «خونه شاگرد»، «موجین افسانه گمشده»، «معاون»، «آگهی ترحیم»، «بره ناقلا»، «رابینسون کروزو»، «آنفلوآنزا»، «سد شکنان»، «تمپل گرندین»، «نامه های خیس»، «آدم برفی ها»، «در تعقیب آدم های یالدار»، «ضربه مغزی»، «جوانی»، «لونه زنبور»، «مردی از لارامی»، «اسلپی»، «آینه بغل»، «شهرت اسب ها»، «فرمانروا»، «جنگ جریان»، «چند می گیری گریه کنی»، «خبرچین»، «افسانه ایلیا و دزد سوت‌زن»، «ماداگاسکار ۳»، «دوستان خوب»، «مدرسه پیرمردها»، «الله یار و مهرو» ،«قوش»، «نوروز»، «شغل شریف» و «مرغ تخم طلا» پنج‌شنبه و جمعه ـ ۲۲ و ۲۳ آبان ماه ـ از شبکه‌های سیما روی آنتن می‌رود.
 
**** شبکه یک سیما
 
فیلم سینمایی جدید «شهر مافیا» به کارگردانی «دنی آبکاسر»، پنج‌شنبه ۲۲ آبان ماه ساعت ۲۳:۱۵ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.
در این فیلم با بازی نیک کوردرو، دیوید آرکت، جیمی لین سیگلر و دنی آبکاسر خواهیم دید: اف بی آی و یک پلیس محلی اراذل و اوباش اعضای مختلف خانواده های جرایم سازمان یافته را ردیابی می کنند در حالی که آنها در سال ۱۹۵۷ برای یک جلسه کلان در شمال نیویورک جمع می شوند و در این میان درگیری‌هایی به وجود آمد که ...
 
**************************************************
 
فیلم تلویزیونی «پس از جدایی» به کارگردانی «سیدرضا رضوی»، جمعه ۲۳ آبان ماه ساعت ۱۶ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.
 
در خلاصه داستان فیلم آمده است: آقا شیر علی و اکرم خانم پیرمردی و پیرزنی هستند که سال ها به خوبی و خوشی در کنار هم زندگی کرده اند. پسر آخر آنها یوسف که عزیز دردانه مادر است، موقع سربازی اش فرا رسیده و آنها به تکاپو افتاده اند که برای یوسف معافی بگیرند ولی از هیچ راهی درست نمی شود.
زنده یاد داود رشیدی، ثریا قاسمی، رضا فیاضی، علی سلیمانی، سحر زکریا، فرهاد بشارتی، حسین سلیمانی و مهران رجبی در فیلم تلویزیونی «پس از جدایی» نقش آفرینی کرده اند.
 
**************************************************
 
**** شبکه دو سیما
 
فیلم سینمایی «پانزده گربه بازیگوش» به کارگردانی «ریوتارو ناکامورا»، پنج‌شنبه ۲۲ آبان ماه ساعت ‌۸ صبح از شبکه دو سیما پخش می‌شود.
 
در این انیمیشن خواهیم دید: پانزده بچه گربه بازیگوش، برای ماجراجویی سوار یک زیردریایی پیشرفته می شوند، اما در میان راه هدف دزدان دریایی قرار می گیرند و در جزیره ای گم می شوند. دزدان دریایی برای پیدا کردن گنج به همان جزیره می آیند. بچه ها به دختر بچه ای که با پدربزرگش توسط دزدان دریایی اسیر شده اند.
 
**************************************************
 
فیلم سینمایی «بدون سرنخ» به کارگردانی «تام ابرهاردت»، جمعه ۲۳ آبان ماه ساعت ۲۰ دقیقه بامداد از
 شبکه دو سیما پخش می‌شود.
 
این فیلم با بازی میشل کین، بن کینگس لی و جفری جونز؛ یکی از داستان های شرلوک هولمز است. مستخدم شرلوک هولمز در قالب یک پوشش عمل می کند و به واسطه آن که در منزل بازپرس است هرکاری انجام می دهد تا آن که دکتر واتسون همکار و دوست شرلوک هولمز ...
 
**************************************************
 
فیلم تلویزیونی «قصه من و دوچرخه بابام» به کارگردانی «فیاض موسوی»، جمعه ۲۳ آبان ماه ساعت ۸ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.
 
این فیلم درباره حامد، نوجوانِ ۱۴ ساله ای است که به اتفاق مادر و خواهر کوچک ترش در یکی از محلات قدیمی کاشان زندگی می کنند. مادرش در غیابِ پدر با چرخ خیاطی مستعملی و با خیاطی برای آشناها و همسایه ها خرج زندگی را تأمین می کند. تنها یادگار پدر او به زعم حامد، که سال ها است از دنیا رفته، دوچرخه ای مستعمل و قدیمی و البته مایه تمسخر همکلاسی های حامد است. در ضمن از پدر که طراح نقشه فرش بوده و یک نقشۀ فرش نیمه تمام هم مانده که در لابلای یادگاری های پدر نگهداری می شود. یکی از رؤیاهای او داشتن دوچرخه ای جدید و گران قیمت است تا با آن بتواند در برابرِ دوستانش خودی نشان دهد، اما وضعیت مالی خانواده به او چنین اجازه ای نمی دهد ...
 
شبنم مقدمی، امیررضا محمدی، محمدعلی میلانلو، سجاد هنرمند و حسین عامل قناد در این فیلم بازی کرده اند.
 
**************************************************
 
فیلم سینمایی «کتاب فروشی هدهد» به کارگردانی «مرضیه برومند»، جمعه ۲۳ آبان ماه ساعت ۲۳:۴۵ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.
 
در این فیلم خواهیم دید: کیوان کتابچی به کتاب علاقه بسیار زیادی دارد اما بعد از فوت پدر به علت نیاز خانواده خواهر، کتاب فروشی پدر فروخته شده و ارثیه تقسیم می شود اما کیوان در ادامه دادن شغل پدر مصمم است در نتیجه با وجود یک مینی بوس سیار به فروش کتاب می پردازد که  ...
امیر حسین صدیق، راضیه برومند، سحر دولتشاهی، محمود بصیری، افسانه چهره آزاد، علی اوسیوند، دلارام مستوفی و حسن احمدی مقدم در فیلم «کتاب فروشی هدهد» بازی کرده اند.
 
**************************************************
 
**** شبکه سه سیما
 
فیلم سینمایی «آدم برفی» به کارگردانی «داوودمیرباقری»، پنج‌شنبه ۲۲ آبان ماه ساعت ۱۰ از شبکه سه سیما پخش می‌شود.
 
«آدم برفی» روایت عباس خاکپور است که بعد از چند حرکت شکست خورده برای گرفتن ویزای آمریکا، به پیشنهاد یک دلال ایرانی تغییر چهره داده و به ظاهر یک زن درمی آید.
اکبر عبدی، داریوش ارجمند، پرویز پرستویی، آزیتا حاجیان و زنده یاد مهدی فتحی در فیلم سینمایی «آدم برفی» هنرنمایی کرده اند.
 
**************************************************
 
فیلم سینمایی «خدمه پرواز» به کارگردانی «نیکیتا لبدف»، پنج‌شنبه ۲۲ آبان ماه ساعت ۱۶ از شبکه سه سیما پخش خواهد شد.
 
در این فیلم با بازی واردمیر ماشکو و آگنه گرادیت خواهید دید: گوشین خلبان نظامی است که به دلیل برخی تخلفات در قانون، از کار در ارگان های مختلف اخراج شده است. با سفارش پدرش که خلبان قدیمی و مدیر باتجربه ای است وارد شرکت جدیدی می شود. او به عنوان خلبان تحت آموزش درکنار خلبانِ مسئولی به نام لئونید مشغول به کار می شود. گوشین فرد متفاوتی است که برای کمک به مردم ترجیح می دهد برخی مواقع قوانین پرواز را نادیده بگیرد. اما شرکت چنین اجازه ای را به او نمی دهد. در این میان گوشین با دختر جوانی به نام الکساندرا که او نیز خلبان است آشنا می شود. گوشین به الکساندرا علاقه مند می شود و به او پیشنهاد ازدواج می دهد. اما الکساندرا به خاطر قانون شکنی گوشین پیشنهاد او را نمی پذیرد.
 
**************************************************
 
فیلم سینمایی «خاک» به کارگردانی «آلکس راناریولو»، پنج‌شنبه ۲۲ آبان ماه ساعت ۲۴ از شبکه سه سیما پخش می‌شود.
 
در این فیلم با بازی کوین دیلون، درن هورتن، کریستینا مور، نتار موین، دُمینیک دوور و متیو گلاو خواهیم دید: دز پسر ۱۷ ساله ای است که والدین خود را از دست داده است و با تنها خواهرش که از او کوچک تر است زندگی می کند. او چند سال گذشته زیر نظر یک پلیس حرفه ای دوره های خاصی را سپری کرده بود که در آن برای کمک به عده ای نوجوان با پلیس همکاری کرده است. او در این دوره آموزشی به خوبی به روش های مختلف سرقت ماشین تسلط پیدا کرده است. و اکنون که سرپرست خواهرش نیز هست برای کسب درآمد و امرار معاش وارد یک باند سرقت ماشین شده است و مدتی است که در ازای دریافت مبلغ ناچیزی برای این باند سرقت می کند. اما دز در آخرین سرقت خود توسط پلیس شناسایی می شود و همان پلیسی که نزد وی تعلیم دیده، دز را به دام می اندازد. پلیس بعد از بازداشت دز به دلیل سن کم او، تصمیم می گیرد به وی فرصت دهد تا شاید به زندگی سالم بازگردد و از تخصص خود در مسیر درستی استفاده کند. او دز را به یکی از دوستان خود (ریک) که در زمینه مسابقات رالی تخصص دارد معرفی می کند و از وی می خواهد تا مدتی او را به خانه اش برده و از وی حمایت کند. ریک در ابتدا با دوستش مخالفت می کند اما ...
 
**************************************************
 
فیلم سینمایی «خونه شاگرد» به کارگردانی «جری لوییس»، جمعه ۲۳ آبان ماه ساعت ۱۰ به روی آنتن  شبکه سه سیما می‌رود.
 
در خلاصه داستان فیلم با بازی جری لوییس، برایان دانلوی و هاوارد مک آمده است: یک کارگر ساده است که در یک کمپانی فیلم سازی کار می کند. او در هر کاری که به او سپرده می شود خراب کاری می کند و باعث بروز مشکلات زیادی برای کمپانی سینمایی می شود. به علت این بسیار ساده و احمق است و هیچ کس به او شک نمی کند. هیات مدیره از او می خواهد برای آنها جاسوسی کند.
 
**************************************************
 
فیلم سینمایی «موجین افسانه گمشده» به کارگردانی «واریشان»، جمعه ۲۳ آبان ماه ساعت ۱۴:۳۰ از شبکه سه سیما پخش می‌شود.
 
در خلاصه داستان فیلم با بازی کو چن، آنچیلابابی و کی شو آمده است: هویابی و وانگ دو دوست قدیمی هستند که زندگیشان با ماجرای یک افسانه قدیمی گره خورده است، آن دو که اهل چین هستند اکنون در آمریکا زندگی می کنند و علت این مهاجرت نیز برمی گردد به درگیر شدن با یک افسانه قدیمی، ماجرا از این قرار است که وانگ و هویابی بیست سال پیش و همزمان با اوج اختلافات طبقاتی ای که در کشور چین وجود داشت به همراه یک گروه آرمان گرا تصمیم می گیرند تا به سراغ مقبره های باستانی بروند تا اولا با این حرکت نمادین شکوه و جلال امپراطوران باستان را که برای مقبره های خود هزینه های انسانی و مادی زیادی را صرف کرده بودند از بین ببرند و در مرحله دوم به علت فرار از قحطی، تصمیم می گیرند تا تمام طلاها و اشیای قیمتی را برای کمک به مستمندان از مقبره ها خارج کنند. آنها با ورود به قبرستان امپراطور با حملات عجیبی از تمامی نقاط آن مکان مواجه می شوند و تنها وانگ و هویابی از این جریان جان سالم به در می برند. اما ...
 
**************************************************
 
**** شبکه چهار سیما
 
فیلم سینمایی «معاون» به کارگردانی «آدام مک‌کی»، پنج‌شنبه ۲۲ آبان ماه ساعت ۲۰:۴۵ از شبکه چهار سیما روی آنتن می‌رود.
 
این فیلم با بازی کریستین بیل، ایمی آدامز و استیو کارل؛ داستان زندگی سیاسی دیک چنی است که چگونه در عالم سیاست رشد می کند و در نهایت با ریاست جمهوری دبلیو بوش، معاون رییس جمهور می شود. چنی در حمله آمریکا به عراق نقش موثری دارد و او در شرکت های نفتی که در عراق حضور پیدا می کنند و ...
 
**************************************************
 
فیلم سینمایی «آگهی ترحیم» به کارگردانی «مارک پلینگتون»، جمعه ۲۳ آبان ماه ساعت ۲۰:۴۵ از شبکه چهار روی آنتن می‌رود.
 
در این فیلم با بازی شرلی مک لین، آماندا سیفرید و توماس سادوسکی آمده است: هریت زن مسن و تنهایی که روزگاری از نظر کاری بسیار موفق و بیرحم بوده دوران نزدیک به پایان زندگی را به تنهایی می گذراند. او که می داند بعد از مرگش کسی به فکر او نخواهد بود از یک نویسنده می خواهد تا آگهی ترحیم او را پیش از مرگش آماده کند . نویسنده بعد از انجام تحقیقات متوجه می شود که هیچکس به هریت نظر مثبتی ندارد؛ بنابرین هریت تصمیم می گیرد در این روزهای آخر زندگی خود را تغییر دهد.
 
**************************************************
 
**** شبکه پنج سیما
 
فیلم سینمایی «بره ناقلا» به کارگردانی «مارک برتون»، پنج‌شنبه ۲۲ آبان ماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه پنج سیما پخش می‌شود.
 
در این فیلم با بازی جاستین فلیچر، جان اسپارکز و امید دلیلی خواهیم دید: وقتی که بره ناقلا تصمیم می گیرد تا یک روز به خود استراحت دهد و کمی خوش بگذراند، هیجانی بیشتر از آن چه که فکرش را می کرده است نصیبش می شود!  همه آن ها به شهر بزرگی وارد شوند و همه چیز به هم می ریزد.
 
**************************************************
 
فیلم سینمایی «رابینسون کروزو» به کارگردانی «وینست کیستلوت و بن استاسن»، جمعه ۲۳ آبان ماه ساعت
۹ از شبکه پنج پخش می‌شود.
 
در این فیلم خواهیم دید: رابینسون کروزو مرد جوانی است که با یک کشتی سفر می کند و کشتی در دریا در اثر طوفان غرق می شود و او در نزدیکی یک جزیره روی کشتی شکسته می ماند تا این که حیوانات جزیره به راهنمایی طوطی او را به جزیره راهنمایی می کنند و مدت ها رابینسون با حیوانات در جزیره زندگی کرده و برای خودش خانه ای روی درخت می سازد تا این که دزدان دریایی او را نجات داده و از او توقع دارند که آنها را به گنج در جزیره برساند ولی ...
 
**************************************************
 
فیلم سینمایی «آنفلوآنزا» به کارگردانی «سانگ سو کیم»، جمعه ۲۳ آبان ماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه پنج پخش می‌شود.
 
در این فیلم با بازی هیوک جنگ، سو آئه و رکسانه آپاریسیو خواهیم دید: کیم این هیه پزشکی که با ماشین تصادف کرده و جیکو که یک امدادگر است او را از حفره ای که با ماشین در آن افتاده نجات می دهد . جیکو از کیم خوشش آمده که متوجه می شود که او دختری به نام میره دارد که کاملا ناامید است. میره به او می گوید که مادر و پدرش از هم جدا شده اند. در اثر ورود نیروی کار قاچاقی از خارج از کشور بیماری مسری آنفلوآنزای مرغی در کره شیوع پیدا می کند و بعد از تحقیقات مشخص می شود که یک نفر از آنها زنده مانده است. شرایط بسیار سخت می شود.
 
**************************************************
 
**** شبکه نمایش
 
فیلم سینمایی «سد شکنان» به کارگردانی «مایکل آندرسون»، پنج شنبه ۲۲ آبان ماه ساعت ۱ بامداد از شبکه نمایش پخش می‌شود.
 
در این فیلم با بازی ریچارد تاد، مایکل ردگریو، چارلز کارسون و رابرت شاو خواهیم دید: بریتانیا سرسختانه در تلاش است تا راهی برای کوتاه کردن جنگ جهانی دوم پیدا کند. بدین منظور حمله‌ای شجاعانه به قلب صنعت آلمان پیشنهاد می‌شود. در ابتدا این نقشه غیرممکن به نظر می‌رسید تا این که یک دانشمند بریتانیایی سلاحی اختراع می‌کند که قابلیت نابود کردن هدف هایی از پیش تعیین شده را دارد.
 
**************************************************
 
فیلم سینمایی «تمپل گرندین» به کارگردانی «مایک جکسون»، پنج شنبه ۲۲ آبان ماه ساعت ۱۱ از شبکه نمایش پخش می‌شود.
 
در خلاصه داستان فیلم با بازی کلر دنیس، جولیا اورماند و دیدید استارن آمده است: تمپل گراندین دخری جوان است که گرفتار بیماری اوتیسم می باشد. او مورد توجه جامعه نبوده و شرایط زندگی برایش بسیار دشوار می باشد. در این میان تمپل که از هوش فوق العاده ای برخوردار است و در دوران نوجوانی و کودکی خود این را اثبات کرده است تصمیم می گیرد در جامعه برای خود اعتباری کسب کند و برای این منظور تلاش می کند تا به دانشگاه وارد شود. او در دانشگاه نیز همچنان با تبعیض و مشکلاتی مواجه می شود اما کوتاه نیامده و ...
 
**************************************************
 
فیلم سینمایی «نامه های خیس» به کارگردانی «مرجان اشرفی زاده»، پنج شنبه ۲۲ آبان ماه ساعت ۱۳ از شبکه نمایش پخش می‌شود.
 
این فیلم داستان دختری پاکدامن به نام راضیه است که از مادر بیمار خود مراقبت می کند و برای امرار معاش از یک مزون لباس عروس در تهران سفارش گلدوزی و طراحی لباس می‌گیرد. خانه ای که راضیه و مادرش در آن زندگی می کنند، به صورت اشتراکی متعلق به او و عمه اش است. عمه به دنبال این است که راضیه به ازدواج با پسرش رضایت دهد، اما او مخالف است در نهایت و پس از اتفاقات مختلف، راضیه تصمیم می گیرد با مرد جوانی که به عنوان رابط مزون با دوزنده ها فعالیت دارد ازدواج کند که ...
 
معصومه قاسمی پور، بهروز شعیبی، مریم بوبانی، جواد عزتی، شیرین بینا و محسن قاضی مرادی در فیلم تلویزیونی «نامه های خیس»  نقش‌آفرینی کرده‌اند.
 
**************************************************
 
فیلم سینمایی «آدم برفی ها» به کارگردانی «رابرت کربسون»، پنج شنبه ۲۲ آبان ماه ساعت ۱۵ از شبکه نمایش پخش می‌شود.
 
در خلاصه داستان فیلم با بازی رابی کولمن، بابی جی . تامسون و کریستین مارتین آمده است: بیلی کرکفیلد پسری  که دچار بیماری سرطان است تصمیم می گیرد که جشنواره ای از آدم برفی ها در محل مدرسه شان راه بیندازد و از طریق کمک های مردمی برای بیماران هزینه درمانشان را جمع کند. او دوستانی دارد که به او کمک می کنند، ولی جیسون و گروهش در جبهه مخالف آنها قرار گرفته اند. بچه ها تلاش می کنند تا این جشنواره راه بیفتد و جیسون و گروهش  تلاش می کنند تا جلوی آنها را بگیرند. درست زمانی که جشنواره راه افتاده است، پدر بیلی اطلاع می دهد که مشکل بیماری پسرش حل شده است. این موضوع بر روی برگزاری جشنواره تاثیر منفی می گذارد و همه چیز بهم می خورد و ...
 
**************************************************
 
فیلم سینمایی «در تعقیب آدم های یالدار» به کارگردانی «تایکا وای تی تی»، پنج شنبه ۲۲ آبان ماه ساعت ۱۷ از شبکه نمایش پخش می‌شود.
 
در خلاصه داستان فیلم با بازی سم نیل، ژولین دنیژن، ریما تی ویه تا آمده است: ریکی بیکر بدون سرپرست است و دست به کارهای شرارت آمیزی زده است. زن و مردی در وسط جنگل به نام های بلا و هکتور به تازگی سرپرستی ریکی را برعهده گرفته اند. ریکی در ابتدا می خواهد از خانه آنها فرار کند ولی وقتی با بلا بیشتر آشنا می شود و متوجه علاقه بلا به خود می شود، در خانه می ماند ولی بلا بعد از چند روز می میرد. نامه ای از طرف مرکز نگهداری کودکان می آید و آنها می خواهند ریکی را دوباره به مرکز بازگرداند ولی ریکی نمی خواهد آنجا را ترک کند و برای همین از خانه فرار می کند. هکتور به دنبال ریکی می رود ولی پایش می شکند و آنها مجبور می شوند که در جنگل باقی بمانند. بعد از مدتی آنها می خواهند به خانه برگردند ولی متوجه می شوند که پلیس اطلاعیه داده و احتمال کودک ربایی داده شده است. ریکی که قبلا دست به کارهای شرارت آمیز زده نمی خواهد برگردد چرا که ...
 
**************************************************
 
فیلم سینمایی «ضربه مغزی» به کارگردانی «پیتر لاندسمن»، پنج شنبه ۲۲ آبان ماه ساعت ۱۹ از شبکه نمایش پخش می‌شود.
 
در خلاصه داستان فیلم با بازی آلبرت بروکس، آلیس بالدوین و ویل اسمیت آمده است: دکتر بنت اومالو یک آسیب شناس عصبی نیجریه ایی ساکن امریکاست که به طور اتفاقی درگیر پرونده ای می شود که او را با چالش های زیادی روبرو می کند. او با مرگ مشکوک یک بازیکن فوتبال امریکایی متوجه می شود که این ورزش برای مغز آسیب های جدی به همراه خواهد داشت و اکثر بازیکنان دچار آلزایمر، افسردگی و سی تی ای می شوند. وی برای اثبات این حقیقت در مقابل کمیته این ورزش مقاومت می کند و ...
 
**************************************************
 
فیلم سینمایی «جوانی» به کارگردانی «مجید قاری زاده»، پنج شنبه ۲۲ آبان ماه ساعت ۲۱ از شبکه نمایش پخش می‌شود.
 
این فیلم درباره فردی به نام امیر است که به همراه دوستان خود نوید و عظیم به کارهای خلاف اشتغال دارد. او در پی ربودن کیف الهام که دانشجوی رشته فیلمسازی است با او آشنا می شود. شهاب از دوستان امیر که رئیس یکی از باندهای قاچاق است به دنبال عدم همکاری امیر، در پی یک توطئه او را به پلیس معرفی می کند. امیر پس از دستگیری به دنبال همکاری اش با پلیس در شناسایی عوامل پخش مواد مخدر از جمله شهاب از زندان آزاد می شود. الهام به دنبال ساخت فیلم خود و در پی یافتن شخصیت اصلی فیلم که شباهت زیادی به امیر دارد ...
 
ابوالفضل پورعرب، رضا رویگری، پیمانه طهماسبی، پژمان بازغی و فرشاد رحمانی در فیلم سینمایی «جوانی» بازی کرده اند.
 
**************************************************
 
فیلم سینمایی «لونه زنبور» به کارگردانی «برزو نیک نژاد»، پنج شنبه ۲۲ آبان ماه ساعت ۲۳ از شبکه نمایش پخش می‌شود.
 
در این فیلم خواهیم دید: دو پسرخاله به نام های صابر و مرتضی در عرصه دزدی فعالیت دارند و با تحویل گرفتن یک جعبه که پدر صابر از مهتاب می‌دزدد وارد دردسری بزرگ می‌شوند. مهتاب و برادرش پدر صابر را می‌کشند و صابر و مرتضی برای مراسم تدفین پدر صابر به شهرستان می‌آیند ولی بعد از ۱۰ روز به تهران برمی گردند و متوجه وجود مهتاب می‌شوند و ناچارند محموله دزدی پدر صابر که ارزش ۳۰ میلیاردی دارد را با خود ببرند ولی وقتی وارد آنجا می‌شوند می‌فهمند که آنجا تبدیل به کلانتری شده و آن‌ها فقط یک راه برای ورود به کلانتری داشتند و آن هم این بود که خود را سرباز جلوه دهند و موفق می‌شوند و متوجه می‌شوند که محموله شان در بازداشتگاه چال شده ولی در روز اول مأموریتی خطرناک برای آن‌ها پیش می‌آید که در آن مأموریت باید سارقان مسلح را بگیرند و ...
 
پژمان جمشیدی، محسن کیایی، بهاره کیان افشار، هومن برق نورد و رعنا آزادی ور در فیلم سینمایی «لونه زنبور» هنرنمایی کرده اند.
 
**************************************************
 
فیلم سینمایی «مردی از لارامی» به کارگردانی «آنتونی مان»، جمعه ۲۳ آبان ماه ساعت ۱ بامداد از شبکه
نمایش پخش می‌شود.
 
داستان این فیلم با بازی جیمز استوارت، آرتور کندی و دونالد کریسپ؛ درباره یک غریبه است که در مقابل گله داری بزرگ و پسر دیوانه او قرار گرفته و برای بزرگ ترین رقیب او مشغول به کار می شود ...
 
**************************************************
 
فیلم سینمایی «اسلپی» به کارگردانی «بارنِت کلمن»، جمعه ۲۳ آبان ماه ساعت ۱۱ از شبکه نمایش پخش می‌شود.
 
داستان این فیلم با بازی بی‌دی ونگ، برانسون پینچوت، جنیفر کولیج و جوزف اشتون؛ در مورد ۵ کودک ۷ ساله است که در کمپ تابستانی به سر می برند و از دست سخت گیری های معلم خود خسته شده اند و تصمیم می گیرند با آزاد کردن یک شیر دریایی معلم خود را تنبیه کنند که ...
 
**************************************************
 
فیلم سینمایی «آینه بغل» به کارگردانی «منوچهر هادی»، جمعه ۲۳ آبان ماه ساعت ۱۳ از شبکه نمایش پخش می‌شود.
 
در این فیلم خواهیم دید: مرتضی پسری است که در گاراژ کار می‌کند و به مناسبت سالگرد نامزدی‌اش از گاراژ ماشین گران ‌قیمتی را به عنوان امانتی برمی‌دارد، در همین حین که نامزد او سوار بر ماشین است و مرتضی برای خرید آب‌هویج بستنی می‌رود به ناگاه ماشین شهرداری با آینه بغل ماشین او برخورد و آینه بغل او می‌شکند و خسارت زیادی به ماشین وارد می‌شود که بعد از دو روز مرتضی و نامزدش مهناز برای عذر خواهی به منزل شاهانه شاهرخ می‌روند و در آنجا اتفاقاتی رخ می‌دهد...
 
محمدرضا گلزار، جواد عزتی، یکتا ناصر و نازنین بیاتی در فیلم سینمایی «آینه بغل» هنرنمایی کرده اند.
 
**************************************************
 
فیلم سینمایی «شهرت اسب ها» به کارگردانی «اُتو رتزر»، جمعه ۲۳ آبان ماه ساعت ۱۵ از شبکه نمایش پخش می‌شود.
 
در این فیلم با بازی جان ارنست هینتیرز، پیا بارچ و ماتیدا کروکل خواهیم دید: هانزی بروکنر که صاحب یک مزرعه و استبل اسب می باشد پنج سال پیش دخترش بر اثر یک سانحه فوت می کند و همسرش که توان رویایی با این غم را نداشته او را ترک می کند. همسر او انا دکتر یتیم خانه ای مجاورت مزرعه بود. حالا بعد از گذشت ۵ سال انا به یتیم خانه باز می گردد تا مدت کوتاهی در انجا اقامت کند و از حال بچه ها باخبر شود. او با دختری به نام نیکی که یک سال است به انجا امده اشنا می شود و درگیر مسائل روحی او می شود. هانزی نیز به طور تصادفی با نیکی اشنا می شود و حضور او در زندگی انها باعث می شود تا ...
 
**************************************************
 
فیلم سینمایی «فرمانروا» به کارگردانی «میلان لوتیرا»، جمعه ۲۳ آبان ماه ساعت ۱۷ از شبکه نمایش پخش می‌شود.
 
در این فیلم با بازی اجی دیوگن، ایلیانا دی‌کروز، عمران هاشمی، ایشا گوپتا و سانجی میشرا خواهیم دید: گیتانجانی حاکم راجستان است، اما به دلیل اختلاف با دولت مرکزی هند بازداشت می‌شود و ثروت خانوادگی او که شامل مقدار زیادی طلا می‌باشد توقیف می‌شود و این طلاها قرار است به دهلی منتقل شود گروهی از افراد وفادار او به سرپرستی باوانی سینگ می‌خواهند تا محموله طلا را از مأموران سرقت کنند و به صاحب اصلی آن بازگردانند اما ...
 
**************************************************
 
فیلم سینمایی «جنگ جریان» به کارگردانی «آلفونسو گومز ریخون»، جمعه ۲۳ آبان ماه ساعت ۱۹ از شبکه نمایش پخش می‌شود.
 
این فیلم تاریخی با بازی بندیکت کامبریج، مایکل شنون و نیکولاس هولت؛ داستان رقابت بین دو تن از برترین و نابغه‌ترین مخترعان جهان یعنی توماس ادیسون و جرج وستینگهاوس و تلاش های تسلا برای گسترش جریان برق در مناطق مختلف است. ادیسون با کمک تسلا به دنبال گسترش برقی بدون خطر هستند اما رقیب او وستینگهاوس به دنبال ارایه برقی ارزان است. ادیسون که تجارت و جنگ جریان برق را به رقیبش باخته است. از پشت صحنه با کمک چند روزنامه نگار تلاش می کند به همه ثابت کند برق وستینگهاوس کشنده است. حتی ادیسون برای اثبات حرفش و بر خلاف میل باطنی اش به ساخت صندلی اعدام برای بهره گیری در زندان و با جریان برق وستینگهاوس کمک می کند به شرط آن که نامش مخفی بماند اما ...
 
**************************************************
 
فیلم سینمایی «چند می گیری گریه کنی» به کارگردانی «شاهد احمدلو»، جمعه ۲۳ آبان ماه ساعت ۲۱ از شبکه نمایش پخش می‌شود.
 
در این فیلم خواهیم دید: یک جوان شهرستانی به اسم احد که شغل او جیب بری بوده است ولی در این شغل یک تجریه بسیار بدی در بهشت زهرا با دوست جیب بر خود به اسم ناصر داشته است به همین دلیل تصمیم می گیرد که شغل خودش کارگری ساختمان را برگردد و ادامه دهد. پیرمردی که نام او رضا شایسته بوده است به علت بیماری که دارد و معلوم نیست که چقدر عمر کند تصمیم گرفته است که قبل از اینکه فوت کند مقبره خانوادگی خود را تعمیر کند. این کار را به احد می سپارد و احد کار تعمیر را شروع می کند و متوجه می شود که شایسته یک مرد بسیار پولدار است و تنهاست. احد این موضوع را به ناصر می گوید و ناصر یک زن پابه ماه دارد از این موضوع سوء استفاده می کند و ....
 
الناز شاکردوست، حمید لولایی، شهرام حقیقت دوست، ابوالفضل پورعرب، زنده یاد منوچهر نوذری و زنده یاد نیکو خردمند در فیلم سینمایی «چند می گیری گریه کنی؟» بازی کرده اند.
 
**************************************************
 
فیلم سینمایی «خبرچین» به کارگردانی «ریک رومن وو»، جمعه ۲۳ آبان ماه ساعت ۲۳ از شبکه نمایش پخش می‌شود.
 
در این فیلم با بازی دواین جانسون، بری پپر، جان برنثال، مایکل کی ویلیامز و ملینا کاناکاریدیز خواهیم دید: پدری
بعد از اینکه برای پسرش در یک معامله مواد مخدر پاپوش می سازند و به زندان می افتد، تصمیم می گیرد برای آزاد کردن پسرش به عنوان یک مامور مخفی مواد مخدر با نیروی مبارزه با مواد مخدر همکاری کند که ...
 
**************************************************
 
**** شبکه کودک
 
فیلم سینمایی «افسانه ایلیا و دزد سوت‌زن» به کارگردانی «ولادیمیر تاراپچین»، پنج شنبه ۲۲ آبان ماه ساعت
۱۴ از شبکه کودک پخش خواهد شد.
 
در این فیلم خواهید دید: در سرزمین ایلیا پهلوان بزرگ، دزدی به نام کیف با قدرت سوتش همه‌ چیز را نابود می‌کند، اما حریف پهلوان ایلیا نمی‌شود. یک بار ایلیا او را دستگیر می‌کند، اما وقتی که راهزن را به شاه می‌سپارد، او دوباره فرار می‌کند. از طرفی شاه که مغرور و حریص شده، ایلیا را از قصرش بیرون می‌کند و به‌جای قدردانی از او، اسبش را هم می‌گیرد. ایلیا قسم می‌خورد که دیگر هیچ وقت به او کمک نکند. بعد از فرار دزد سوت‌زن که هم خزانه را خالی کرده و هم اسب زورمند ایلیا را دزدیده، پادشاه پشیمان شده و ...
 
**************************************************
 
فیلم سینمایی «ماداگاسکار ۳» به کارگردانی «میرل سوریا و مارک سوئیفت»، جمعه ۲۳ آبان ماه ساعت ۱۴ از شبکه کودک پخش خواهد شد.
 
داستان فیلم تلاش حیوانات باغ وحش نیویورک برای برگشت به آنجا می باشد. الکس، گلوریا، مارتی و ملمان هنوز به دنبال راهی هستند تا بتوانند خود را به باغ وحش محبوبشان در نیویورک برسانند ولی ابتدا باید پنگوئن ها را پیدا کنند. الکس و دوستانش متوجه می شوند که پنگوئن ها به کمک میمون با لباس مبدل یک زن میانسال در کازینو بوده و درحال شرط بندی هستند. وقتی آنها می خواهد بی سر و صدا وارد آنجا شده و پنگوئن ها را ببرند همه چیز خراب می شود و با دیدن آنها همه انسان ها پا به فرار می گذارند. به همین دلیل یک پلیس زن به نام چَنتِل که کلکسیونی از سر حیوانات مختلف دارد تصمیم می گیرد برای تکمیل مجموعه اش الکس (شیر داستان) را گرفته و سرش را بردارد. الکس که متوجه ماجرا شده ...
 
**************************************************
 
**** شبکه امید
 
فیلم تلویزیونی «دوستان خوب» به کارگردانی «فریدون حسن پور»، چهارشنبه ۲۱ آبان ماه ساعت ۱۸ از شبکه امید پخش خواهد شد.
 
در خلاصه داستان آمده است: داود و سهراب در سال سوم راهنمایی هستند برای رفتن به دبیرستان باید در امتحان ورودی شرکت کنند. پدر سهراب در صورتی اجازه ادامه تحصیل به او می دهد که او بتواند خوابگاه بگیرد. سهمیه خوابگاه به یک نفر تقلیل یافته است و قرار است که امتحان ورودی برای خوابگاه برقرار شود و سهراب مطمئن است که در امتحان داوود نمره می آورد و تصمیم می گیرد به کمک دوستانش وارد مدرسه شود و جواب های داود را دست کاری نماید و همین کار را می کند و نمره بالاتر گرفته و وارد خوابگاه می شود ولی پس از اینکه می بیند داود به خاطر بیماری دیابتش دچار مشکل فراوانی شده و راهی بیمارستان می شود تصمیم می گیرد ...
 
مهران رجبی، صادق صفایی، فریبا آهنگ و امید نوری بازیگران این فیلم هستند.
 
**************************************************
 
فیلم سینمایی «مدرسه پیرمردها» به کارگردانی «سیدعلی سجادی‌حسینی»، پنج‌شنبه ۲۲ آبان ماه ساعت ۱۸ از شبکه امید پخش خواهد شد.
 
در خلاصه داستان این فیلم خواهیم دید: پسران یک پیرمرد به نام پاک نهاد (عمو سبیلو) برای به دست آوردن اموالش او را در یک آسایشگاه سالمندان پنهان می کنند که ناگهان بچه ها متوجه می شوند عمو سیبیلو زندانی شده و با همراهی چند پیرمرد دیگر به دنبال نقشه برای فراری دادن او هستند که ...
 
سعید پورصمیمی، اکبر عبدی، مهدی فتحی، گوهر خیراندیش، جعفر بزرگی، جمال اجلالی و علیرضا رئیسی در فیلم سینمایی «مدرسه پیرمردها» ایفای نقش کرده اند.
 
**************************************************
 
فیلم سینمایی «الله یار و مهرو» به کارگردانی «یوزیر زهیرخان»، جمعه ۲۳ آبان ماه ساعت ۱۸ از شبکه امید پخش خواهد شد.
 
در این انیمیشن خواهیم دید: الله یار پسر بچه ای است که با پدر جنگلبانش زندگی می کند. شبی الله یار با صدایی بیدار شده و به حیاط خانه می رود و متوجه می شود که یک بز کمیاب به نام بز مار خور در یک جعبه در حیاط آن ها افتاده است. شکارچی برای پس گرفتن مارخور به پدر الله یار حمله کرده و بز و الله یار را با خود می برد. الله یار وقتی ماشین می ایستد، با مارخور فرار می کند. الله یار و مارخور که نامش مهرو است با هم به سمت سیاکوه به راه می افتند تا خانواده مهرو را از خطر بازگشت شکارچی ها آگاه کنند ولی...
 
**************************************************
 
**** شبکه افق
 
فیلم سینمایی «قوش» به کارگردانی «کن لوچ»، جمعه ۲۳ آبان ماه ساعت ۱۰ از شبکه افق پخش خواهد شد.
این فیلم با بازی دیوید بردلی، کالین ولند، فردی فلچر و رابرت نیلور داستان پسربچه ای به نام بیلی کاسپر را به تصویر می‌کشد. پسر بچه‌ای که از فقیرترین منطقه شهر (بارسلی انگلستان) می‌آید او نمی‌تواند در مدرسه روی درس ها تمرکز کند و به همین دلیل شرایط خوبی در محیط مدرسه ندارد. برادر بزرگترش همیشه او را کتک می‌زند و دیگران هم رفتار چندان خوب و محبت آمیزی با وی ندارند، یک روز او به طور اتفاقی یک قوش را پیدا می‌کند. همبازی شدن با قوش او را وارد دنیای تازه‌ای می‌کند که ...
 
**************************************************
 
فیلم سینمایی «نوروز» به کارگردانی «سیدرحیم حسینی»، جمعه ۲۳ آبان ماه ساعت ۱۸:۳۰ از شبکه افق پخش خواهد شد.
 
در این فیلم خواهید دید: با آغاز جنگ تحمیلی عملیات عمرانی جهاد سازندگی به برخی از روستاها متوقف می شود و مشکل مردم روستای نوروز، بسیجی دانش آموز، در تهیه آب شرب زمانی دو چندان می شود که همه مردان روستا به جبهه اعزام می شوند.  نوروز در یکی از عملیات ها در منطقه جنگی، تانکر آب دشمن را به غنیمت می‌گیرد و قصد دارد از آن برای آب رسانی به روستای خود استفاده کند که با مخالفت مش حیدر، فرمانده یگان مواجه می شود. او شبانه تانکر را برداشته و به سمت زادگاه خود در لرستان به راه می افتد. نوروز، تانکر را در حین تعقیب و گریز با فرمانده و راهزنی که بین راه با او همراه شده، با چنگ و دندان محافظت می کند اما ...
 
جهانبخش سلطانی، مظاهر نصرالهی، جمشید اسماعیل خانی و سید ناصر امامی در فیلم سینمایی «نوروز» بازی کرده اند.
 
**************************************************
 
**** شبکه شما
 
فیلم تلویزیونی «شغل شریف» به کارگردانی «احمد حسنی مقدم»، پنج‌شنبه ۲۲ آبان ماه ساعت ۲۴ از شبکه شما پخش خواهد شد.
این فیلم داستان جوانی است که پس از فارغ التحصیل شدن از دانشگاه به دنبال شغل است اما او ناچار است به خاطر وصیت پدرش به دنبال پست مدیریت باشد، ولی به دلیل داشتن مشکلات مالی مجبور می شود از دادن پیشنهاد ازدواج به دختر مورد علاقه اش منصرف شود. جوان تلاش زیادی می کند اما هر چه بیشتر جستجو می کند کمتر به نتیجه می رسد ...
 
مریم سعادت، مهران نائل، لیلا بلوکات، خشایار راد، داریوش اسدزاده، زهره صفوی و کیانوش گرامی در تله فیلم «شغل شریف» بازی کرده اند.
 
**************************************************
 
فیلم تلویزیونی «مرغ تخم طلا» به کارگردانی «علی آشتیانی»، جمعه ۲۳ آبان ماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه شما
پخش خواهد شد.
 
«مرغ تخم طلا» فیلم کمدی و خنده دار و طنزی در مورد سیروس است که در یک کارگاه طلاسازی کار می کند اما مدتی است که به دلیل بیماری سنگ کلیه که دارد و وقتی به دکتر می‌رود و پزشک بعد از معاینه متوجه می شود که کلیه او طلاساز است. این موضوع که این کلیه طلا می‌سازد خانواده را بسیار شاد می‌کند و ...
رضا فیض نوروزی، شهین تسلیمی، سیاوش خیرابی، افشین سنگ چاپ، سوسن پرور و خشایار راد در این فیلم بازی کرده‌اند.
newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
عصر برده‌داران مجازی

گفت‌و‌گوی «جام‌جم» با فرزاد مؤتمن، در باب کتابخوانی و بازیگری‌اش در فیلم «خاطرات بندباز»

عصر برده‌داران مجازی

نیازمندی ها