jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۱۲۸۳۴۹۷   ۰۷ آبان ۱۳۹۹  |  ۱۶:۴۰

عبدالعلی علی عسکری در پیامی، در گذشت سید حسن حسینی طباطبایی، معاون اسبق توسعه و فناوری رسانه را تسلیت گفت.

پیام تسلیت رئیس رسانه ملی در پی درگذشت مرحوم حسینی طباطبایی

 

به گزارش گروه سیما جام جم آنلاین از خبرنگاران جوان، در پی درگذشت سید حسن حسینی طباطبایی به منظور قدردانی از زحمات آن مرحوم و همچنین ابراز همدردی با بازماندگانشان، پیامی را منتشر کردند.
متن این پیام به شرح ذیل است:

انالله و انا الیه راجعون

درگذشت سید حسن حسینی طباطبایی، معاون اسبق توسعه و فناوری رسانه (معاونت فنی سابق) سازمان صداوسیما را به خانواده، دوستان و همکاران وی تسلیت می‌گویم.

مرحوم طباطبایی، انسانی بی‌آلایش، مردمی و بسیار کار بلد بود و کار خود را به عنوان یک مهندس ساده فنی در مرکز سیستان و بلوچستان شروع کرد و بعد از مدتی هم مدیر فنی آن مرکز شد، سپس با تجربه مدیریت‌های دیگر، معاون فنی وقت سازمان (۷۰ تا ۷۳) شد. از درگاه خداوند تعالی برای آن مرحوم مغفور، رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان و به خصوص خانواده ایشان صبر و اجر مسئلت دارم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فرق است بین خر و گورخر

فرق است بین خر و گورخر

گورخر آفریقایی درون جوی آبی افتاده است و به دلیل استرس زیاد قادر به حرکت نیست، کمی آن طرف‌تر مردی تقریبا تنومند با چیزی شبیه افسار که در دست دارد به حیوان ضربه می‌زند تا از جوی آب بیرون بیاید.

تهران سینوسی

تهران سینوسی

آمار مبتلایان روز گذشته در تهران نشان می‌دهد با این‌که تعداد بستری‌ها همچنان بالاست اما تهران روزهای تقریبا آرام‌تری را نسبت به چند روز گذشته می‌گذراند؛ البته آرام نه به معنای این‌که سیر نزولی داشته باشیم بلکه این روند کاملا سینوسی است؛ یعنی مدام در حال بالا و پایین‌شدن است و به هیچ‌کدام از موج‌های نزولی‌اش نمی‌شود اطمینان کرد.

چرا طالبان با مذاکرات صلح بازی می‌کند؟

چرا طالبان با مذاکرات صلح بازی می‌کند؟

در افغانستان همه مشتاق شروع مجدد گفتگوهای صلحند. اما فرجام این مذاکرات بنفع کیست؟ بی‌رغبتی طالبان برای شرکت در محفل استانبول سبب شده برخی گمان کنند آنها از گفتگو فراریند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر