jamejamsima
سیما نماهای ماندگار کد خبر: ۱۲۸۲۸۲۶ ۰۴ آبان ۱۳۹۹  |  ۱۷:۰۵

رادیو جوان بر اساس نیاز مخاطب جوان خود برنامه‌ی «رادیوم» را طراحی کرده‌ که شخصیت محور است. مجری برنامه «سیاوش صفاریان‌پور» است که به سبب سبک اجرایش، فضای برنامه از حالت خشک و علمی و تخصصی به یک دورهمی علمی رادیویی تبدیل خواهد شد.

 

به گزارش جام جم به نقل از روابط‌عمومی رادیوجوان، این ایستگاه رادیویی به صورت ۲۴ ساعته در حال تولید و پخش برنامه‌های شنیدنی مطابق با سلیقه و نیاز مخاطبان جوان خود است و تغییر فصل هم یکی از بهانه‌های برنامه‌ریزان رادیو جوان برای بازنگری در ساختار برنامه‌هاست.
شرایط پاییز، فصل درس و مدرسه با روزهای بلند و شب‌های کوتاه با زمستان، بهار و تابستان متفاوت است و بالعکس.

امسال هم به علت شیوع ویروس منحوس کرونا مدارس و دانشگاه‌ها و مراکز تفریحی تعطیل شده‌اند، و چون نوجوانان وجوانان-که مخاطبان هدف شبکه‌اند- عمدتا در خانه به سر می‌برند و معمولا برای بخش عمده‌ای از وقت‌شان برنامه خاصی ندارند، بنابراین رسانه رادیو می‌تواند قسمتی از این زمان را با برنامه‌هایی مناسب و متناسب که بر اساس پژوهش‌ها باید بیشتر سرگرم‌کننده باشند، در اختیار بگیرد.

رادیو جوان بر اساس نیاز مخاطب جوان خود برنامه‌ «رادیوم» را طراحی کرده‌ که شخصیت محور است. مجری برنامه «سیاوش صفاریان‌پور» است که به سبب سبک اجرایش، فضای برنامه از حالت خشک و علمی و تخصصی به یک دورهمی علمی رادیویی تبدیل خواهد شد.

یکی از نکات جالب «رادیوم» بیان علم به زبان ساده اما کاربردی است که هم مخاطب خاص و علاقه‌مند به علم را با خود همراه می‌کند و هم مخاطب عام را.

برنامه رادیوم از امشب به روی آنتن رادیو جوان می‌رود و قرار است از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۲۳ پخش شود.

رادیوم‌ برنامه‌ای با هدف ترویج علم است که با شعار «شیرینی علم را بشنوید» به سردبیری احسان مهرجو و تهیه‌کنندگی شایان بهلولی کاری از گروه جوان و دانش شبكه راديويى جوان است که در نخستین قسمت، به عجایب هفتگانه قرن بیست و یکم می‌پردازد.

برنامه‌های رادیوجوان را می‌توانید بر روی موج اف ام ردیف ۸۸ مگاهرتز بشنوید!

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر